fb
Zadzwoń do nas: 538101701 (pon. - piątek: od 07:00 do 17:00.)
Koszyk: pusty

Logowanie i rejestracja

Logowanie z Facebook

Zaloguj się za pośrednictwem Facebook´a
Sortuj według: top nazwa tani kosztowny

Acana Karmy dla psów

Marka / Typ

Zobacz wszystkie

Aktywność

Čistokrevní

Zawiera zbóż

Smak karmy

Rasa psa

Wiek psa

Wielkość psa

Acana to kanadyjska firma, która wykonuje karmy zgodnie z koncepcją odzwierciedlenia ilości, świeżości i różnorodności mięsa od dzikich przodków psa, dbając by produkowana karma w wielokrotnie nagradzanej kuchni była robiona tylko ze świeżych regionalnych składników.

Misja firmy stanowi nowy standard w karmie dla zwierząt domowych, mając na celu odżywianie psa i kota na dwa sposoby. Po pierwsze, zgodnie z jego naturalną ewolucją firma dba aby karma była bogata w  mięso i białko. Po drugie, korzystają z mięsa, drobiu, jaj i ryb, które pochodzą z lokalnych ranczerskich hodowli oraz łowisk, dzięki czemu są zawsze świeże dostarczane do kuchni firmy Acana każdego dnia.

Karma Acana jest przygotowywana od początku do końca tylko w kuchni należącej do firmy co gwarantuje stały nadzór nad najwyższą jakością, prowadzony przez specjalistów firmy.

Uważamy, że pokochasz Acane. Co ważniejsze, że twoje psy i koty też.

-

Ta strona wykorzystuje do świadczenia usług, personalizacji reklam i analizowania ruchu "ciasteczek". Korzystając z tej strony, zgadzasz się na to. Więcej informacji