200g Na magazynie 4 szt 78,35 zł
+

ALAVIS ™ Triple Blend dla psów i kotów zawiera kombinację środków chondroprotekcyjnych (siarczan glukozaminy i siarczan chondroityny), MSM i opatentowany przez firmę Alavis kolagen COLLYSS i CARTIDYSS.

ALAVIS ™ Triple Blend to rewelacyjny preparat przeznaczony do regeneracji układu mięśniowo-szkieletowego, oraz do stosowania zapobiegawczego u szczeniąt ras dużych oraz psów sportowych i pracujących.

ALAVIS ™ Triple Blend dla psów i kotów pomaga: przedłużyć aktywny wiek zwierzęcia, poprawić ruchliwość i wydolność fizyczną, zmniejszając ból układu mięśniowo-szkieletowego, spowalniając lub zatrzymując dalsze uszkodzenia chrząstki stawowej, poprawiając ogólny stan zdrowia

Skład:

Siarczan glukozaminy, siarczan chondroityny, kolektory MSM, Collyss® i Cartidyss®

 

Siarczan glukozaminy i siarczan chondroityny tworzą naturalny składnik chrząstki stawowej i płynu stawowego. Siarczan chondroityny wiąże wodę w tkance, aby zapewnić prawidłowe funkcjonowanie chrząstki, jej wytrzymałość, elastyczność i trwałość. Efekt obejmuje regenerację chrząstki stawowej i tkanek, co poprawia mobilność. MSM bierze udział w zmniejszaniu bólów stawów, mięśni i ścięgien oraz, ze względu na swoje działanie przeciwutleniające i odtruwające, także w rozkładaniu uszkodzonej tkanki. MSM należy stosować do kontrolowania bólu w stanach pourazowych i pooperacyjnych, w których stwierdzono lepsze gojenie się ran. Ponadto MSM pomaga zapobiegać obrzękom.

Hydrolizowany COLLYSS ™ i CARTIDYSS ™ COLLYSS ™ Collagen -

najwyższej jakości kolagen typu I - występuje w mocno obciążonych strukturach, takich jak ścięgna i chrząstka więzadła. Jest rozciągliwy i dlatego bardzo ważny dla siły ścięgien, a tym samym dla wzmocnienia układu mięśniowo-szkieletowego. Ten kolagen znajduje się ponadto w kościach i skórze. Kolagen Typ I COLLYSS ™ to zgłoszony do opatentowania oczyszczony hydrolizat kolagenu pochodzący z chrząstki ryb morskich.

CARTIDYSS ™ - najwyższej jakości kolagen typu II - utrzymuje kształt chrząstki i zapobiega jej deformacji. Kolagen typu II jest częścią szklistej i elastycznej chrząstki i jest odporny na ścieranie.

CARTIDYSS ™ to oczyszczony hydrolizat kolagenu otrzymany z chrząstki płaszczki .Zawartość substancji czynnej w 200 g

CARTIDYSS ™ - hydrolizowany kolagen typu II - 0,60 g

MSM - metylosulfonylometan - 86,90 g

Siarczan glukozaminy - 52,47 g

Siarczan chondroityny - 26,10 g

COLLYSS ™ - hydrolizowany kolagen typu I - 0,60 g

Witamina C - 0,86 g

Substancje pomocnicze: pektyna jabłkowa Nie dodaje się barwników ani konserwantów, aby utrzymać jakość produktu. Sposób użycia: Proszek podaje się codziennie zgodnie z zalecaną dawką w paszy lub bezpośrednio do jamy ustnej. Czas stosowania: ALAVISTM Triple Blend dla psów i kotów należy podawać optymalnie przez trzy miesiące, a następnie ponownie po 1-3 miesiącach.