fb
Zadzwoń do nas: 538101701 (pon. - piątek: od 07:00 do 17:00.)
Koszyk: pusty

Logowanie i rejestracja

Logowanie z Facebook

Zaloguj się za pośrednictwem Facebook´a
Sortuj według: top nazwa tani kosztowny

Angus Karmy dla psów

Marka / Typ

Zobacz wszystkie

Aktywność

Čistokrevní

Zawiera zbóż

Smak karmy

Rasa psa

Wiek psa

Wielkość psa

Niemiecka firma Markus-Mühle od 50 lat zajmuje się produkcją karm dla zwierząt, jest twórcą rewolucyjnej metody produkcji, tzw. tłoczenia na zimno. Filozofię firmy można streścić w jednym zdaniu: "W harmonii z naturą." Nie chodzi tylko o skład karmy, ale o całokształt jej funkcjonowania, zaczynając od przeciwstawieniu się eksperymentom na zwierzętach, przez nie wykorzystywaniu oleju palmowego, po korzystaniu tylko ze źródeł energii odnawialnych. Przecież miłość do zwierząt, to nie tylko odpowiedzialność za psa czy kota, ale za całe środowisko naturalne.

Karmy Angus to linia naturalnego pożywienia dla psów, wytwarzana za pomocą metody tłoczenia na zimno, która pozwala zachować naturalną strukturę oraz wszystkie substancje odżywcze,  białek zwierzęcych, węglowodanów bezglutenowych i starannie dobranych składników roślinnych. Składniki nie są gotowane, dzięki nie używaniu wysokich temperatur zostają zachowane wszystkie naturalne składniki mineralne, enzymy i witaminy. Karma Angus nie zawiera składników modyfikowanych genetycznie, sztucznych konserwantów ani barwników czy polepszaczy smaku. Wszystkie komponenty pochodzą z lokalnych gospodarstw, karma Angus jest produkowana, sprawdzana i pakowana w jednym miejscu, dzięki czemu jest możliwy precyzyjny nadzór nad jej jakością.

-

Ta strona wykorzystuje do świadczenia usług, personalizacji reklam i analizowania ruchu "ciasteczek". Korzystając z tej strony, zgadzasz się na to. Więcej informacji