fb
Zadzwoń do nas: 538 101 701 (pon. - piątek: od 07:00 do 17:00.)
Koszyk: pusty

Logowanie i rejestracja

Logowanie z Facebook

Logowanie z Facebook
Sortuj według: top nazwa tani kosztowny

Angus Karmy dla psów

Marka / Typ

Zobacz wszystkie

Aktywność

Zawiera zbóż

Smak karmy

Speciální plemena

Wiek psa

Wielkość psa

Niemiecka firma Markus-Mühle od 50 lat zajmuje się produkcją karm dla zwierząt, jest twórcą rewolucyjnej metody produkcji, tzw. tłoczenia na zimno. Filozofię firmy można streścić w jednym zdaniu: "W harmonii z naturą." Nie chodzi tylko o skład karmy, ale o całokształt jej funkcjonowania, zaczynając od przeciwstawieniu się eksperymentom na zwierzętach, przez nie wykorzystywaniu oleju palmowego, po korzystaniu tylko ze źródeł energii odnawialnych. Przecież miłość do zwierząt, to nie tylko odpowiedzialność za psa czy kota, ale za całe środowisko naturalne.

Karmy Angus to linia naturalnego pożywienia dla psów, wytwarzana za pomocą metody tłoczenia na zimno, która pozwala zachować naturalną strukturę oraz wszystkie substancje odżywcze,  białek zwierzęcych, węglowodanów bezglutenowych i starannie dobranych składników roślinnych. Składniki nie są gotowane, dzięki nie używaniu wysokich temperatur zostają zachowane wszystkie naturalne składniki mineralne, enzymy i witaminy. Karma Angus nie zawiera składników modyfikowanych genetycznie, sztucznych konserwantów ani barwników czy polepszaczy smaku. Wszystkie komponenty pochodzą z lokalnych gospodarstw, karma Angus jest produkowana, sprawdzana i pakowana w jednym miejscu, dzięki czemu jest możliwy precyzyjny nadzór nad jej jakością.

-

Ta strona wykorzystuje do świadczenia usług, personalizacji reklam i analizowanie ruchu ciasteczek. Korzystając z tej strony zgadzasz. więcej informacji