fb
Zadzwoń do nas: 538101701 (pon. - piątek: od 07:00 do 17:00.)
Koszyk: pusty

Logowanie i rejestracja

Logowanie z Facebook

Zaloguj się za pośrednictwem Facebook´a
Sortuj według: top nazwa tani kosztowny

Annamaet Karmy dla psów

Marka / Typ

Zobacz wszystkie

Aktywność

Čistokrevní

Zawiera zbóż

Smak karmy

Rasa psa

Wiek psa

Wielkość psa

Karma Annamaet jest produkowana w Stanach Zjednoczonych przez firmę Annamaet Petfoods Inc założoną w 1986 roku przez Roba Downey’a. Może nie miało by to znaczenie, gdyby nie fakt, że Rob Downey poświęcił życie psom i pracy z nimi, zdobywając ogromną wiedzę o ich fizjologii, zachowaniach, potrzebach, oraz, a może przede wszystkim, o ich żywieniu i wpływie jaki ma dieta na zdrowie, wygląd i zachowanie psa. 30 lat zajęło tworzenie linii karm, które idealnie i kompletnie zapewniają doskonałe żywienie na wszystkich etapach życia  psów i kotów. Ponieważ znaczenie ma nie tylko kompozycja, a przede wszystkim jakość składników, w karmach Annamaet używa się tylko produktów z certyfikatem przydatności do spożycia dla ludzi, a ich pozyskiwanie musi być przyjazne dla środowiska.

Filozofią firmy jest odpowiedzialność za zwierzęta, nie tylko te we własnym domu, ale za każdego kota i psa, który otrzymuje karmę Annamaet, za jego zdrowie, wygląd i kondycję. Odpowiedzialność to bardzo poważne zobowiązanie do dbałości by w każdym worku karmy  Annamaet, znalazł się najlepszy produkt.

-

Ta strona wykorzystuje do świadczenia usług, personalizacji reklam i analizowania ruchu "ciasteczek". Korzystając z tej strony, zgadzasz się na to. Więcej informacji