fb
Zadzwoń do nas: 538 101 701 (pon. - piątek: od 07:00 do 17:00.)
Koszyk: pusty

Logowanie i rejestracja

Logowanie z Facebook

Logowanie z Facebook

ARPALIT elektroniczny repelent / dla kotów

Weterynaryjne środki techniczne Arpalit Kot elektroniczny repelent jest odpowiednia dla kotów o różnej wielkości i różnym wieku. Stosowany jest także dla osób starszych i słabych zwierząt podatnych na choroby, w czasie laktacji, kociąt i zwierząt zamieszkujących w gospodarstwie domowym. Elektroniczny repelent zawiera mikrochip, który emituje impulsy ultradźwiękowe o częstotliwości 40 kHz niesłyszalny dla ludzi i zwierząt. Krótkie impulsy ultradźwiękowe anuluje i odpychają pasożytów w promieniu 3 m od zwierzęcia i tym samym zapobiegając jego atak.

Pełny opis produktu

Sposób użycia
Wyjmij urządzenie z opakowania i usuń czerwony bezpiecznik. Po 10 razy miga dioda LED urządzenie jest aktywowane. Dziura w siatce, gdzie fale ultradźwiękowe wydane, powinny być kierowane do zvířet ciała. Aby sprawdzić funkcję elektronicznej prasy repelent wąski otwór (za pomocą cienkiego końcówki) - wskazuje, że żarówki LED urządzenie działa.

Bezpieczeństwo
Urządzenie jest małe, Przy posługiwaniu się małe dzieci. Chroń Arpalit Elektroniczny pies odstraszających od uszkodzeń w obecności innych zwierząt. Chronić przed zatopieniem w wodzie. Nie otwierać.

Metoda i warunki przechowywania
W suchym miejscu w 5-25 ° C

Półka
10 miesięcy - po aktywacji, 3 lata - bez aktywacji baterii

Likwidacja opakowania
Usuwać punktu zbiórki niebezpiecznych materiałów.

Ta strona wykorzystuje do świadczenia usług, personalizacji reklam i analizowanie ruchu ciasteczek. Korzystając z tej strony zgadzasz. więcej informacji