fb
Zadzwoń do nas: 538 101 701 (pon. - piątek: od 07:00 do 17:00.)
Koszyk: pusty

Logowanie i rejestracja

Logowanie z Facebook

Logowanie z Facebook

Pełech Argi czarny / owal / modelem

Wygodne legowisko owalne psa składa się z dwóch części. Pierwsza część składa się z faktycznego łóżka, który jest wykonany z pianki pokrytej wysokiej jakości materiału odpornego na ścieranie. Druga część zawiera bufor, który jest wypełniony materiałem o wysokiej jakości zachowując swój kształt i miękkości nawet po oczyszczeniu. Dzięki zamortyzować konserwacji gniazdo łatwiejsze i można je myć częściej niż cały legowiska.

Pełny opis produktuPełech i poduszki można prać w temperaturze 30 ° C w pralce i poduszki można suszyć w suszarce w niskiej temperaturze prania. Możesz wybierać spośród sześciu rozmiarach, w zależności od wielkości psa lub w zależności od tego, gdzie należy umieścić legowiska. Pełech został wyprodukowany w UE, a jego produkcja została poprzedzona dokładnym badań weterynarzy i hodowców w różnych warunkach i na różnych ras psów. Dla łatwej konserwacji i jakości materiałów legowiska jest bardzo praktyczne i wygodne.

Ta strona wykorzystuje do świadczenia usług, personalizacji reklam i analizowanie ruchu ciasteczek. Korzystając z tej strony zgadzasz. więcej informacji