fb
Zadzwoń do nas: 538 101 701 (pon. - piątek: od 07:00 do 17:00.)
Koszyk: pusty

Logowanie i rejestracja

Logowanie z Facebook

Logowanie z Facebook

Pełech Argie zdejmowana pokrywa JENNY

Prostokątne legowiska psa ze zdejmowaną pokrywą wykonana jest z trwałego materiału o łatwą konserwację.


Pełny opis produktu

Wygodne gniazdo dla psa w kształcie prostokąta posiada zdejmowaną pokrywę, które można prać w pralce. Wykonana jest z wysokiej jakości poliestru z certyfikatem Oeko-Tex. Wypełniacz Pelisku jest wykonana z mieszanki silikonowej z pianki lub włókien, które zapewniają miękkość, elastyczność i długoterminową posiadanie tego samego kształtu.
Pełech jest precyzyjnie dopasowane sztywnych nici, które są gwarancją długiej trwałości. Substancja, z którego jest wykonany z łóżka powlekania, jest odporny na uszkodzenia pazury psów, ścieranie i przed gromadzeniem się włosami. Pelech tworzą niepowtarzalną izolację przed zimnem z podłogi, a także zapewnia wystarczającą przepuszczalność. Praktyczna zdejmowana pokrywa dla większej wygody w obchodzeniu wyposażony w zamek. Weź psa wygodne i wysokiej jakości łóżko psa z marką Argi, która jest łatwa do utrzymania w czystości!

Ta strona wykorzystuje do świadczenia usług, personalizacji reklam i analizowanie ruchu ciasteczek. Korzystając z tej strony zgadzasz. więcej informacji