fb
Zadzwoń do nas: 538 101 701 (pon. - piątek: od 07:00 do 17:00.)
Koszyk: pusty

Logowanie i rejestracja

Logowanie z Facebook

Logowanie z Facebook

Argie polostah OBROŻA. Czarny / Flower

Semi choker kołnierz jest praktycznym narzędziem, zwłaszcza dla psów ze skłonnością do niekontrolowanych zachowań.

Pełny opis produktu

Semi kołnierz z bardzo mocnego materiału tkanego to specjalne narzędzie dla właścicieli psów muszą niespokojnych spacery w czasach dyscypliny. Kołnierz może być dostosowana do wielkości szyi psa, a gdy pies ciągnie lub nieoczekiwanie uruchamia się, kołnierz jest pobierany i pomóc dyscyplinowania psa.
Jeden metalowe oczko do kurczą kołnierzyk Wink jest przeznaczony do bezpiecznego mocowania paska na zatrzask haka, dwa kolejne na wzmocnieniu kołnierz. Kołnierz jest doskonałym narzędziem dla wszystkich psów zwierząt, które są czasem trudne do rozwiązania.
Ta solidna i praktyczna kołnierz został wykonany przez UE, a jego produkcja została poprzedzona dokładnym badań weterynarzy i hodowców w różnych warunkach i przy różnych okazjach. Polotahovací kołnierz w przypadku zdyscyplinowanego zachowania są bardzo wygodne, ale jeśli pies nagle zaczyna się, to pomoże Ci szybko uzyskać sytuację pod kontrolą.

Ta strona wykorzystuje do świadczenia usług, personalizacji reklam i analizowanie ruchu ciasteczek. Korzystając z tej strony zgadzasz. więcej informacji