Zadzwoń do nas: 538 101 701 (pon. - piątek: od 07:00 do 17:00.)
Koszyk: pusty

Logowanie i rejestracja

Logowanie z Facebook

Logowanie z Facebook

Kołnierz ARGI czerwony odblask polostah

Semi odblaskowa obroża jest praktycznym narzędziem, które zapewnia bezpieczne chodzenie niespokojne psy.

Pełny opis produktu


Pół kołnierz jest wykonany z materiału z polipropylenu z szerokiego pasa bezpieczeństwa, który jest przyszyty do taśmy. Odblaskowy pasek chroni psa i jego magistra w niższej widoczność na dużych odległościach. Gdy oświecenie reflektory kołnierz wychodzą kierowców na drogach, a tym samym zapewni większe bezpieczeństwo dla Ciebie i Twojego psa.
Sznurkiem kołnierz to specjalne narzędzie dla właścicieli psów, którzy potrzebują od czasu do czasu w trakcie spacerów dyscypliny. Kołnierz może być dostosowana do wielkości szyi psa, a gdy pies ciągnie lub nieoczekiwanie uruchamia się, kołnierz jest pobierany i pomóc spokojny pies. Jeden metalowe oczko do obroży skurczy jest przeznaczony do bezpiecznego mocowania paska na zatrzask haka, dwa kolejne na wzmocnieniu kołnierz.
Ta solidna i praktyczna kołnierz został wykonany przez UE, a jego produkcja została poprzedzona dokładnym badań weterynarzy i hodowców w różnych warunkach i przy różnych okazjach. Sznurkiem kołnierz w przypadku zdyscyplinowanego zachowania są bardzo wygodne, ale w razie potrzeby pomogą sprowadzić sytuację szybko pod kontrolą.

Ta strona wykorzystuje do świadczenia usług, personalizacji reklam i analizowanie ruchu ciasteczek. Korzystając z tej strony zgadzasz. więcej informacji