fb
Zadzwoń do nas: 538 101 701 (pon. - piątek: od 07:00 do 17:00.)
Koszyk: pusty

Logowanie i rejestracja

Logowanie z Facebook

Logowanie z Facebook

Smycz ARGI nylon odblaskowa przepinana brązowa

Przełączanie smycz z odblaskowej paskiem umożliwia korzystanie z sześciu różnych wersjach to jest solidne, wygodne i bezpieczne.

Pełny opis produktu


Wytyczne Switching jest wyposażona karabińczykiem i będzie doskonałym narzędziem dla wszystkich, którzy chcą chodzić psa bezpiecznie nawet w nocy lub w warunkach ograniczonej widoczności. Smycz jest wykonana z materiału polipropylenowego z naszytymi paskami odblaskowymi i pozwala na sześć różnych sposobów, aby chodzić z psem.
przełączania przewodnik 6 w 1 pozwala na konfigurację krótkie 115 cm ustawienie średniej temperaturze 140 cm i długi przewodnika, zapewnienie swobody psa do odległości 200 cm. Uniwersalna instrukcja instalacji pozwala na łatwy montaż, należy użyć prowadnic do chodzenia na smyczy dwa psy lub użyć drogę wojskową chodzenia tak długo to wygodne dla Ciebie i Twojego psa.
Solidna i praktyczny poradnik został wyprodukowany w UE, a jego produkcja została poprzedzona dokładnym badań weterynarzy i hodowców w różnych warunkach i przy różnych okazjach.

Ta strona wykorzystuje do świadczenia usług, personalizacji reklam i analizowanie ruchu ciasteczek. Korzystając z tej strony zgadzasz. więcej informacji