fb
Zadzwoń do nas: 538 101 701 (pon. - piątek: od 07:00 do 17:00.)
Koszyk: pusty

Logowanie i rejestracja

Logowanie z Facebook

Logowanie z Facebook

Smycz gumowana ARGI przepinana czarna

Przełączanie smycz dla psa z plecionego nici gumowej jest wykonana ze specjalnego materiału, który umożliwia wygodne trzymanie i do sześciu zastosowań.

Pełny opis produktu


Przełączanie smycz 6-w-1 jest wykonana z wytrzymałego polipropylenu tkanego pasa z miękkimi gumowymi paskami. Materiał ten pozwala mocniej i pewniej przewodników. Poradnik jest przeznaczony dla wszystkich ras psów. Doceniają to zwłaszcza właściciele retrieverów lub psów, którzy przechodzą szkolenia i wymagających szczególnej wskazówki.
Przewodnik może być dostosowana do rzeczywistych potrzeb, ma uniwersalne zastosowanie, umożliwia do 6 rodzajów ustawień. Jakość materiału prowadnice o dużej przyczepności i bardziej bezpieczny uchwyt pomaga lepiej kontrolować psa.
Solidna i praktyczny poradnik został wyprodukowany w UE, a jego produkcja została poprzedzona dokładnym badań weterynarzy i hodowców w różnych warunkach i przy różnych okazjach.

Ta strona wykorzystuje do świadczenia usług, personalizacji reklam i analizowanie ruchu ciasteczek. Korzystając z tej strony zgadzasz. więcej informacji