fb
Zadzwoń do nas: 538 101 701 (pon. - piątek: od 07:00 do 17:00.)
Koszyk: pusty

Logowanie i rejestracja

Logowanie z Facebook

Logowanie z Facebook

ARGI nylonowa smycz odblaskowa czarna

Specjalna utwardzona przewodnik zawiera taśmę odblaskową, która zapewnia bezpieczniejsze chodzenia psa.

Pełny opis produktu


Odblaskowe prowadzący jest wykonany z materiału z polipropylenu z szerokiego pasa bezpieczeństwa, który jest przyszyty do taśmy. Odblaskowy pasek zabezpiecza Pies i jego magistra w niższej widoczność na dużych odległościach i wzmacnia wytyczne. Gdy oświecone przewodników reflektory wychodzą kierowców na drogach, a tym samym zapewni większe bezpieczeństwo dla Ciebie i Twojego psa.
Materiał został przetestowany wskazówki, które nawet przy długotrwałym stosowaniu nie powoduje psy podrażnienie skóry. Wytyczne są przeznaczone dla wszystkich ras, dostępna w dwóch rozmiarach i sześciu kolorach. Większy rozmiar oznacza szersze pasmo i większą karabińczyka, długość smyczy jest taka sama.
To solidne i praktyczne wskazówki został wyprodukowany w UE, a jego produkcja została poprzedzona dokładnym badań weterynarzy i hodowców w różnych warunkach i przy różnych okazjach.

Ta strona wykorzystuje do świadczenia usług, personalizacji reklam i analizowanie ruchu ciasteczek. Korzystając z tej strony zgadzasz. więcej informacji