fb
Zadzwoń do nas: 538 101 701 (pon. - piątek: od 07:00 do 17:00.)
Koszyk: pusty

Logowanie i rejestracja

Logowanie z Facebook

Logowanie z Facebook

Barking Heads konz. TENDET LOVING care

Wyjątkowo smaczne jedzenie według tradycyjnych receptur z kurczaka z brytyjskiego wolnego wybiegu dla prawidłowego trawienia i szczęśliwego życia dorosłych psów

Skład tego bardzo smacznego pożywienia z kurczakiem dla dorosłych psów, został starannie opracowany, aby być odpowiednim dla wszystkich psów. To posiłek w który jest jedno źródło białka 80% brytyjskiego kurczaka, i który nie zawiera składników, które mogą powodować problemy z trawieniem u psa. Nie jest więc ważne, czy ukochany pies na obiad może zjeść po prostu kurczaka z ryżem, czy też ma problem z wrażliwym żołądkiem, luźnym stolcem lub cierpi na wzdęcia - w każdym z tych przypadków może cieszyć się wyjątkowym smakiem !

Skład: 60% kurczaka, 25% bulionu z kurczaka, ciasta, marchwi, groszek, cukinii, oleju słonecznikowego, oleju łososiowego, wodorostów Kelpa, lucerny, pietruszki, selera, korzenia cykorii, pokrzywy, kurkumy, anyżu.

Składniki analityczne (%): Białko surowe 10%, zawartość tłuszczu w wysokości 7%, Włókno surowe 1% nieorganiczny zawartość 2,5%, wilgotność 75%.

Dietetyczny dodatek (kg): Witaminy: Witamina A 3000 IU witaminy D 3 420 IU witaminy E 40 IU B-kompleks 26,3 mg.
Pierwiastków śladowych w postaci związki: siarczan cynku jednowodny 107,14 mg 11,72 mg siarczanu manganu, selenin sodu, 0,89 mg, 0,6 mg jodek wapnia.

Ta strona wykorzystuje do świadczenia usług, personalizacji reklam i analizowanie ruchu ciasteczek. Korzystając z tej strony zgadzasz. więcej informacji