Zadzwoń do nas: 538 101 701 (pon. - piątek: od 07:00 do 17:00.)
Koszyk: pusty

Logowanie i rejestracja

Logowanie z Facebook

Logowanie z Facebook

Bosch ADULT MAXI

Jest przeznaczona dla dorosłych psów ras dużych i olbrzymich o przeciętnej aktywności i normalnym trybie życia.

Karma została zbilansowana tak, by dostarczyć psu mniejszej ilości energii i protein co ogranicza ryzyko pojawienia się nadwagi. Wyciąg z muszli i skorupiaków jest źródłem siarczanu chondroityny i glukozaminy dla prawidłowego funkcjonowania aparatu ruchu. Chelatowa forma cynku razem z optymalnym stosunkiem ilości kwasów Omega 3 i Omega 6 wspomaga utrzymanie dobrego stanu skóry i sierści oraz wspomaga funkcjonowanie układu immunologicznego. Z dodatkiem lecytyny i karnityny.

* Organiczne związki cynku są lepiej przyswajane, dzięki czemu zaspakaja w pełni potrzeby organizmu psa, co przekłada się na zdrową, elastyczną skórę i lśniącą sierść.
* Zrównoważona ilość egzogennych kwasów tłuszczowych, dla doskonałej witalności, zdrowej skóry i lśniącej sierści, a przede wszystkim odporności. 
* Zrównoważona zawartość różnych, rozpuszczalnych rodzai błonnika (również frukto oligosacharydy) stymuluje zdrową florę jelitową psa i pomagają w równomiernym trawieniu.
* Dzięki starannie wybranym surowcom, i formule opracowanej w jednej z najnowocześniejszych firm w Europie, osiągnięto ponadprzeciętną lekkostrawność karmy. Ta karma wspomaga prawidłowe formowanie się kału.
* Witamina E, witamina C i śladowy pierwiastek selen są ważnymi antyutleniaczami jąder komórkowych, chroniącymi przed szkodliwym oddziaływanie ubocznych produktów przemiany materii.
* Specjalny ekstrakt z muszli z wysoką zawartością glukozaminy i chondroityny wpierają budowę i prawidłowe funkcjonowanie chrząstki, zwłaszcza występującej w stawach.

Pełny opis produktu

Skład: kukurydza, pszenica, mączka mięsna, skwarki, mączka drobiowa, jęczmień, kiełki pszenicy, tłuszcz pochodzenia zwierzęcego, ryż, pulpa buraczana, rybie mięso, suszone mięso, drożdże, groszek.

proteiny 21 %, tłuszcze 12 %, błonnik 2,5 %, popiół 6,5 %, wilgotność 10 %, wapń 1,3 %, fosfor 0,90 %, sód 0,30 %

Ocena tego produktu  Heuréka.cz

24. 11. 2016
17. 03. 2016
19. 12. 2015
  • pes prospívá
krmíme jím pravidelně
27. 08. 2015
Ta strona wykorzystuje do świadczenia usług, personalizacji reklam i analizowanie ruchu ciasteczek. Korzystając z tej strony zgadzasz. więcej informacji