fb
Zadzwoń do nas: 538 101 701 (pon. - piątek: od 07:00 do 17:00.)
Koszyk: pusty

Logowanie i rejestracja

Logowanie z Facebook

Logowanie z Facebook

BURGESS cat WELLBEING CHICKEN slender

Każde zwierzę ma specyficzne potrzeby żywieniowe. Feed produkowany jest z wysokiej jakości składników, które nie tylko smaczne, ale również ostrożnie obchodzić, tak aby promować zdrowie kota. Nasza formuła nie zawiera sztucznych barwników i dodatków - pasza jest więc naturalnie zdrowe.

kontrola wagi

Co czwarty kot ma nadwagę, a każdy wykastrowany kot ma nadwagę zagrożona. Nadwaga może prowadzić do poważnych problemów zdrowotnych, w tym chorób układu moczowego. Receptrua Praca jest przystosowany do wspierania skutecznego metabolizmu i promować dróg moczowych.

Techniki Dentystycznej

Około 70% kotów choroby zębów rozwija się już na 3 tech. Dlatego opracowaliśmy serię Dental techniki wojskowej, która zawiera naturalne włókna i specjalne składniki, które okazały się zmniejszenia powstawania płytki nazębnej i utrzymuje zęby i dziąsła zdrowe.

Zawartość białka - wysoka zawartość białka.

Weight Control - L-karnityna i aminokwasy wspierają zdrową przemianę materii i spalanie tłuszczu.

Zdrowe moczowego - aminokwasy i ekstrakty z żurawiny zrównoważyć pH moczu.

Pełny opis produktu

Skład: 49% kurcząt (mączka mięsa kurczaka, 37% 9% tłuszcz drobiowy sok kurczaka 3%), słodki ziemniak, ziemniak, tapioka, soczewica, groch włoski, białko ziemniaczane, pulpa buraczana, siemię lniane, Stay-C 50 0,007%.

Składniki analityczne: Surowe białko 32%, surowe oleje i tłuszcze: 16% Włókno surowe 2,5% Surowy popiół 9,2%.

Ta strona wykorzystuje do świadczenia usług, personalizacji reklam i analizowanie ruchu ciasteczek. Korzystając z tej strony zgadzasz. więcej informacji