fb
Zadzwoń do nas: 538 101 701 (pon. - piątek: od 07:00 do 17:00.)
Koszyk: pusty

Logowanie i rejestracja

Logowanie z Facebook

Logowanie z Facebook

CANVIT dog natural ALOE VERA

Aloe Vera jest soczyste wieloletnie zioło szczególnie wysokim witaminy z grupy B, w tym B12, zawiera ponadto witaminy C, E, A, które są wykorzystywane w organizmie, jak silne przeciwutleniacze, aminokwasy, polisacharydy, minerały, kwasy tłuszczowe i inne substancje korzystne.

Polisacharydy aloesu mają działanie immunostymulujące. Aloe Vera jego skład wykazuje środki antyalergiczne (glikoproteiny alprogen), przeciwzapalne, przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe efekty. Ekstrakt z aloe vera żel przyspiesza gojenie się ran, owrzodzeń, redukuje powstawanie płytki nazębnej i późniejszego powstawania kamienia i zmniejsza zapalenie dziąseł. Aloes charakteryzuje jego skutki detoksykacji - wątroby, nerek, jelit.

Pasza uzupełniająca dla psów i kotów.

Pełny opis produktu

Składniki: Aloe Vera 100: 1.

Składniki analityczne: Włókno surowe 1,76%, 0,32% tłuszczu, 0,35% białko surowe, popiół 9,42%.

Instrukcje podawania: produkt może być stosowany w postaci proszku do paszy lub może być rozpuszczony w wodzie, tak, że jedna część ekstraktu na żelu Rozpuścić 99 części wody (np. 1 g wyciągu w uncjach wody) z wytworzeniem 100 ml napoju, który jest jej skład identyczny jak świeżego żelu z aloesu.

Ocena tego produktu  Heuréka.cz

25. 11. 2016
Skvělé krmivo, které jediné sedí mému psovi po vyzkoušení x jiných druhů.
21. 10. 2016
Granule Brit Carnilove Dog Lamb Wild Boar jsem začala kupovat na doporučení veterináře, protože moje pejsková trpí chronickými trávícími obtížemi. S produktem jsme spokojeny, pejskové chutnají.
21. 03. 2016
  • Kvalitní výrobek
Pes to žere
Ta strona wykorzystuje do świadczenia usług, personalizacji reklam i analizowanie ruchu ciasteczek. Korzystając z tej strony zgadzasz. więcej informacji