Pasztet 150g CESAR

Przepraszamy, ale niestety, ten produkt nie jest już w naszej ofercie. Proszę wybierać spośród podobnych produktów w menu po lewej stronie, można się też również zainspirować towarem, któr z tym produktem kupili inni.

Katalog: 1400034

Każdy pies zasługuje na mała porcję przyjemności. Karmy Cesar są odpowiedzią, na to jakże prawdziwe twierdzenie. Stworzona by smakować zawiera w sobie soczyste kawałki mięska, otulone aromatycznym pasztecikiem, zamknięte na wygodnych tackach.

Karma Cesar w skrócie :

  • Praktyczne tacki
  • Soczyste kawałki mięsa
  • Z witaminami i minerałami
  • Bez sztucznych barwników
  • Bez sztucznych aromatów
  • Bez dodatku cukru

 

 

WOŁOWINA / wątroba

Składniki Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (60%, w tym 4% wołowiny wątroby i 4%), składniki mineralne, produkty pochodzenia roślinnego.

WOŁOWINA / makaron / marchew

Składniki Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (45%, w tym 4% wołowiny), warzywa (w tym 4% marchwi), produkty piekarnicze (4% makaronu), minerały, produkty pochodzenia roślinnego.

OWOC / wołowina

Składniki: Mięso i zwierząt (45%, w tym 4% mięso indyka, mięso wołowe 4%), zboża, minerały produkty uboczne. Produkty pochodzenia roślinnego.

KURS / turkey

Składniki: Mięso i zwierząt (45%, w tym 4% kurczaka, indyka 4%), zboża, minerały produkty uboczne. Produkty pochodzenia roślinnego.

OWOC / wołowina

Składniki: mięso, produkty zwierzęce, sole mineralne, produkty pochodzenia roślinnego, wilgotność 81%, 5% tłuszczu, 0,3% Włókno

TELECÍ / kurczak

Składniki: mięso, produkty zwierzęce, sole mineralne, produkty pochodzenia roślinnego, wilgotność 81%, 5% tłuszczu, 0,3% Włókno


Wartości odżywcze:

Białko 9%, Zawartość tłuszczu 5,5%, Zawartość nieorganiczna 2%, Włókno surowe 0,4%, Wilgotność 81%.

Zalecane dawkowanie:

5 kg psa potrzebuje 2 1/2 wanienki dziennie,

7 kg na 3 wanny dziennie

10 kg na 4 wanny dziennie.

Zalecamy podawanie mieszanki karmy mokrej i suchej w połowie zalecanej ilości każdego produktu. Dostosuj szybkość posuwu odpowiednio do poziomu aktywności, rasy i wieku psa. Zalecamy stopniowe przełączanie na nowy kanał. Podawać w temperaturze pokojowej, przechowywać w lodówce po otwarciu i zużyć w ciągu 2 dni.

01. 03. 2022

spokojenost

21. 03. 2017
  • psi mají rádi