Szanowni klienci, w dniu dzisiejszym nie będzie dostępna obsługa klienta. Za utrudnienia przepraszamy, dziękujemy za zrozumienie.

CIBAU SENSITIVE LAMB/rice MINI

800g NA ZAMÓWIENIE do 72 godzin 20,24 zł
+
2,5kg Na magazynie 1 szt 49,82 zł
+
Zamknij

Pilnuj dostępność produktu

wariant:  

 

Kompletny, zbilansowany pokarmem na bazie jagnięciny i ryży dla dorosłych psów małych ras z kłopotami trawiennymi oraz cierpiących na alergie.

Zawiera jagnięcinę oraz ryż, dwa składniki zalecane psom o szczególnie wrażliwym układzie trawiennym i cierpiącym na alergie. Jagnięcina i jaja dostarczają białka o najwyższej wartości biologicznej; węglowodany pod postacią ryżu i kukurydzy zapewniają energię; pulpa buraczana jest źródłem cennych włókien, które pobudzają prawidłową pracę jelit; tłuszcz z kurczaka czyni pokarm wyjątkowo smacznym, stanowiąc również doskonałe źródło energii; olej rybny i olej roślinny zapewniają odpowiednie ilości kwasów tłuszczowych (omega-3 i omega-6); drożdże piwne wspomagają funkcjonowanie przewodu pokarmowego oraz są bogate w witaminy B i D.Składniki: jagnięca mączka mięsna (28%), ryż (25%), kukurydzy (23%), tłuszcz z kurczaka (5%), mączka rybna, suszona pulpa buraka (4%), suszy się całe jajko (4%) oleju rybnego (2%), oleju roślinnego (1%), chlorek sodu, suszone drożdże (0,3%), sole mineralne i witaminy

Składniki analityczne: białko  23% tłuszczów i olejów  10% Wilgotność  9% Włókno  2%, popiół 7% Wapń 1,2% Fosfor  0,9%