fb
Zadzwoń do nas: 538101701 (pon. - piątek: od 07:00 do 17:00.)
Koszyk: pusty

Logowanie i rejestracja

Logowanie z Facebook

Zaloguj się za pośrednictwem Facebook´a

PEDIGREE poch. DENTA stix FRESH

Szczoteczka do zębów, eukaliptus i ekstrakt z zielonej herbaty, dla świeżego oddechu, specjalnej tekstury i składników aktywnych do czyszczenia zębów, redukcji zębów, płytki nazębnej i zapachu z ust

Codzienna opieka stomatologiczna jest bardzo ważna dla psów. Pedigree Dentastix Fresh promuje zdrowie zębów i dziąseł. Ponadto zmniejsza zapach ekstraktów z eukaliptusa i zielonej herbaty. Udowodniono naukowo, że przy regularnym stosowaniu Pedigree Dentastix Fresh, produkcja kamienia może zostać zmniejszona nawet o 80% dzięki połączeniu specjalnej tekstury i aktywnych składników. Pedigree Dentastix Fresh są w pełni strawne i psy je uwielbiają!

Pełny opis produktu

Skład: zboża, produkty uboczne pochodzenia roślinnego (m.in. 0,20% wyciągu z kofeiny z zielonej herbaty i 0,06% oleju eukaliptusowego), mięso i produkty uboczne pochodzenia zwierzęcego, substancje mineralne (między innymi 2,4% trójfosforanu sodu), ekstrakty białek roślinnych, oleje i tłuszcze.

Składniki analityczne: białko 8,4%, tłuszcz 1,3%, włókno 2,8%, popiół 5,4%

Jeden kij dla młodych psów dziennie. Odpowiedni dla psów o masie pomiędzy 5 a 10 kg. Nie dla szczeniąt młodszych niż 4 miesiące.

Użyj w ciągu 14 dni od otwarcia paczki. Pies powinien zawsze mieć dostęp do świeżej wody. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

Ta strona wykorzystuje do świadczenia usług, personalizacji reklam i analizowania ruchu "ciasteczek". Korzystając z tej strony, zgadzasz się na to. Więcej informacji