Karmy dla psów Eukanuba

Sortuj według:top nazwa tani kosztowny
Marka / Typ

Polecamy

Inni

Wiek psa
Wielkość psa
Aktywność
Mięso
VET. diety
Čistokrevní
Rasa psa
Zbóż
Specifické potřeby
  • Marka / Typ:Eukanuba
anuluj wszystko

Bestsellery w kategorii:

Petkult dog  ADULT LARGE lamb/rice

Petkult dog ADULT LARGE lamb/rice

Na magazynie
60.26 zł
PETKULT dog  STARTER lamb/rice

PETKULT dog STARTER lamb/rice

Na magazynie
58.99 zł
Ibero NATURAL dog MAXI ADULT

Ibero NATURAL dog MAXI ADULT

Na magazynie
63.89 zł

Eukanuba

Powszechnie znana i ceniona marka jaką jest Ekanuba powstała w 1969 roku. To już ponad 45 lat ciągłej pracy nad rozwojem i ulepszaniem produktów dla osiągnięcia celu, jakim jest pewność, że karmy Ekanuba są zdrowe i bezpieczne. Szacunek dla zwierząt, przekłada się przede wszystkim na poszanowanie ich potrzeb, także żywieniowych, by je poznać i zaspokoić Ekanuba rozpoczęła współpracę z hodowcami psów i wieloma organizacjami kynologicznymi w tym z FCI (Federation Cynologique Internationale). Co zaowocowało

Deklaracja jakości Ekanuby:

  • Do produkcji firma używa wyłącznie najwyższej jakości surowców z białkiem pochodzenia zwierzęcego jako głównym źródłem białka w produktach.
  • Pochodzenie stosowanych przez firmę surowców jest znane od samego początku procesu produkcyjnego. Białko, zboża i tłuszcze pochodzą z Europy, Nowej Zelandii i USA.
  • Rygorystyczne kontrole jakości zapewniają doskonałe pożywienie w każdej misce. Zawartość każdego opakowania karmy przechodzi przez 120 różnych testów jakości.
  • Kontrole są zaczynane już od momentu wyboru dostawców.  Kontrole prowadzone są w trybie ciągłym i obejmują cały proces produkcyjny
  • Jakość jest potwierdzana przez niezależnych ekspertów, co potwierdza certyfikat ISO 22000, który jest również często wymagany przy produkcji żywności przeznaczonej dla ludzi.