Zadzwoń do nas: 538 101 701 (pon. - piątek: od 07:00 do 17:00.)
Koszyk: pusty

Logowanie i rejestracja

Logowanie z Facebook

Logowanie z Facebook

FELIX kieszeń SAUCE

Kompletna karma dla dorosłych kotów.


FELIX Sensations Niespodzianka sos jest pyszne zakres paszy wykonana z drobnych kawałków mięsa lub ryb, sosów o różnych smakach oferujących nieodpartą niespodziankę. Wyglądają, zapach i smak tak pyszne, że twój kot nie może się im oprzeć. A to jeszcze nie wszystko! Są one również pełne zdrowych smakołyków zaspokoić 100% dziennego zapotrzebowania na kota karmienia przez instrukcje żywieniowych na opakowaniach.


FELIX kieszeń SOS. 4x100g TURCJA / LAMB obejmuje:
2x z indyka w sosie o smaku bekonu
2x z jagnięciny w sosie o smaku dziczyzny


FELIX kieszeń SOS. 4x100g Treska / sardynek zawiera:
2x z dorsza w sosie z pomidorów
2x sardynki sosie z marchewką

Pełny opis produktu

Instrukcje karmienia:
Dla kotów dorosłych o średniej wadze 4 kg - 3 kieszenie na co dzień. Najlepsze w dwóch oddzielnych dawkach. Dawka jest przeznaczony do żywienia kotów o normalnej aktywności w środowisku naturalnym. Indywidualne potrzeby mogą się różnić racje i dlatego musi się dostosować, tak aby twój kot utrzymanie optymalnej wagi. Podają w temperaturze pokojowej. Czysta, świeża woda powinna być zawsze dostępna.

Turcja o smaku bekonu / jagnięcina w sosie o smaku dziczyzny

Składniki: mięso i produkty mięsne (4% indyka / 4% jagnięciny), roślinne ekstrakty białkowe, ryby i produkty rybne, składniki mineralne, cukry.
Dodatki: białko 13,2%, tłuszcz 3,2%, popiół 2,3%, włókno 0,1%, wilgotność 79%.

Dorsz z sosem pomidorowym / Sardynki w sosie z mkrví

Składniki: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, roślinne ekstrakty białkowe, ryby i produkty rybne (4% łososia / 4% sardynka) składniki pochodzenia roślinnego (pomidorowego koncentratu pomidorowego z 4% / 4% marchewki), minerały, cukry.
Dodatki: białko 13,2%, tłuszcz 3,2%, popiół 2,3%, włókno 0,1%, wilgotność 79%.

Ta strona wykorzystuje do świadczenia usług, personalizacji reklam i analizowanie ruchu ciasteczek. Korzystając z tej strony zgadzasz. więcej informacji