fb
Zadzwoń do nas: 538 101 701 (pon. - piątek: od 07:00 do 17:00.)
Koszyk: pusty

Logowanie i rejestracja

Logowanie z Facebook

Logowanie z Facebook

FELIX kieszeń FANTAS.44x100g

DOSTUPNÉ V POLOVINĚ ČERVENCE

Kompletna karma dla kotów. Pakiet zawiera smak: Wołowina 11x, 11x z kaczka, jagnięcina 11x, 11x z kurczakiem

składniki:
Kurczak: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (po których kurczaka 4%), roślinne ekstrakty białkowe pochodzenia roślinnego, ryby i produkty z ryb, minerały, cukry.
Z wołowiny: mięso i produkty uboczne pochodzenia zwierzęcego (w tym 4% wołowiny), roślinne ekstrakty białkowe, ryby i ryby, minerały, cukry produktów ubocznych.
Z Duck: Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego * (z czego 4% kaczki) ekstrakty białkowe pochodzenia roślinnego, ryby i produkty z ryb, minerały, cukry.
Z jagnięciną: mięso i produkty uboczne pochodzenia zwierzęcego (w tym 4% jagnięciny), roślinne ekstrakty białkowe, ryby i ryby, minerały, cukry produktów ubocznych.

Analiza: Białko 12,5%, popiół 2,0%, oleje i tłuszcze, 3%, wilgotność 81,0%, błonnik 0,1%

Zalecane dawkowanie: Felix to kompletna karma dla kotów. Dorosły kot (o wadze 4 kg) dostaje się do 3-4 saszetki dziennie.
Ciężarne i karmiące kotki: karmić kota, bez ograniczeń, w zależności od kiedy to ma już dość. Pasza powinna być podawana w temperaturze pokojowej i tworzy jego smak i zapach.

Ta strona wykorzystuje do świadczenia usług, personalizacji reklam i analizowanie ruchu ciasteczek. Korzystając z tej strony zgadzasz. więcej informacji