fb
Zadzwoń do nas: 538 101 701 (pon. - piątek: od 07:00 do 17:00.)
Koszyk: pusty

Logowanie i rejestracja

Logowanie z Facebook

Logowanie z Facebook

FRANCODEX proszek odstraszający

Proszek owadów z Francodex wykonane z ekstraktu margózy, naturalne środki odstraszające owady, chroni przed każdym zakażenia pasożytami.


Praktyczne: Idealne dla zwierząt, które trudno pływać lub moczyć. Proszek o podwójnym działaniu delikatnie oczyszcza włosy bez podrażniania skóry.


Instrukcje: Nakładać równomiernie proszek pod prąd w całym organizmie zwierzęcia i pocierać ją i wmasuj go w twoich włosach. Upewnij się, że proszek przenika przez skórę. Traktować szczególnie silnie porażone miejsce - korzeń ogonie i brzuchu. Pozostawić na pięć minut, należy upewnić się, że zwierzę to proszę neolizovalo grzebienia, aby usunąć nadmiar proszku. Aby uzyskać optymalną wydajność, należy powtórzyć procedurę raz w miesiącu. W przypadku ciężkiego zakażenia powtórzyć procedurę po raz w tygodniu. Nie stosować na szczeniąt i kociąt w wieku poniżej 3 miesięcy lub w okresie ciąży lub karmienia piersią.

Ta strona wykorzystuje do świadczenia usług, personalizacji reklam i analizowanie ruchu ciasteczek. Korzystając z tej strony zgadzasz. więcej informacji