fb
Zadzwoń do nas: 538 101 701 (pon. - piątek: od 07:00 do 17:00.)
Koszyk: pusty

Logowanie i rejestracja

Logowanie z Facebook

Logowanie z Facebook

FRIS.cat INDOOR

Friskies Cat Indoor Chicken - kompletne i zrównoważone odżywianie dla kotów żyjących głównie w mieszkaniu

Koty są trzymane w mieszkaniu ma mnóstwo miłości i uwagi, ale co z żywnością, muszą zachować szczególną ostrożność. Cieszą się bezpieczeństwo i wygodę mieszkania i nie są przyzwyczajeni do życia w harmonii z naturą, może nadmiernie lizać i może mieć tendencję do nadwagi. Dlatego potrzebują żywności, która jest produkowana, aby dopasować swój styl życia.

We współpracy z weterynarzy i dietetyków opracowaliśmy Friskies Indoor przepis, który zaspokaja potrzeby tych kotów. Jest to kompletne pod względem odżywczym i zrównoważone odżywianie dla dorosłych kotów trzymanych w mieszkaniu. Zawiera prawidłową zawartość minerałów dla zdrowego układu moczowego i tym samym nadają się do codziennego podawania. zawiera on również naturalne włókna, co ułatwia trawienie i zapobiega tworzeniu się splotów włosów w żołądku. Obejmuje cykorię, która zmniejsza zapach podczas opróżniania. Zrównoważony stosunek białka i kalorii w celu utrzymania optymalnej wagi ciała hodowane kotów w mieszkaniu, które jest mniej aktywna. Oprócz doskonałych wartości odżywczych, ten przepis naprawdę smaczne.

Zawierających włókna naturalne, że trawienie i zapobiegają tworzeniu się splotów włosów w żołądku
Obejmuje cykorię, która zmniejsza zapach podczas opróżniania
Zawierające zielona trawa i wysoką zawartość białka o pysznym smaku, który Twój kot przechowywane w upadków mieszkalnych
Zrównoważony stosunek białka i kalorii w celu utrzymania optymalnej wagi ciała hodowane kotów w mieszkaniu, które jest mniej aktywna.

Ocena tego produktu  Heuréka.cz

04. 03. 2018
18. 11. 2016
  • vhodné pro kočičky, které žijí v bytě bez možnosti běhat venku
oblíbené granule, doplněné o trávu, kterou kočičky potřebují, pokud nemají možnost běhat venku
15. 10. 2016
  • Jsem stím spokojena a kočičce chutná
používám ho už léta a kočička nic jiného moc nechce
20. 03. 2016
05. 12. 2015
Náš kočičí mazlíček si oblibíl jen tyto granulky.
Ta strona wykorzystuje do świadczenia usług, personalizacji reklam i analizowanie ruchu ciasteczek. Korzystając z tej strony zgadzasz. więcej informacji