fb
Zadzwoń do nas: 538 101 701 (pon. - piątek: od 07:00 do 17:00.)
Koszyk: pusty

Logowanie i rejestracja

Logowanie z Facebook

Logowanie z Facebook

GOURMET GOLD puszki 85g mięso w galarecie 3 odmiany

Twój kot jest prawdziwym ekspertem, uwielbia różnorodność w diecie i wciąż szuka nowych kombinacji smaków i tekstur zaskakiwać i zachwycać jego wyrafinowany smak. GOURMET Złoto Pikantne ciasto jest doskonała linia wykonana z wysokiej jakości materiałów w fakturze torcie, delikatnej doświadczenia paszy, że Twój kot na pewno apetytem. GOURMET Złoto Pikantne ciasto jest drobno pokrojone kawałki wołowiny, kurczaka, jagnięciny lub innych wariantów rafinowane, starannie doprawione odrobiną sosu. To wszystko składa się na pyszne ciasto i twój kot może cieszyć się każdym kęsem.

Pełny opis produktu

Wołowiny / pomidory


Składniki: mięso i produkty uboczne pochodzenia zwierzęcego (w tym 4% wołowiny), roślinne ekstrakty białkowe, warzywa (pomidory suszone 7%), ryby i ryby, minerały, cukry produktów ubocznych.

 

Jagnięta / fasoli

 

Składniki: mięso i produkty uboczne pochodzenia zwierzęcego (w tym 4% jagnięciny), roślinne ekstrakty białkowe, warzywa suszone zielonej fasoli (5%), ryby i ryby, minerały, cukry produktów ubocznych.

 

Kurczaka / marchewki

 

Składniki: mięso i produkty uboczne pochodzenia zwierzęcego (w tym kurczak 4%), roślinne ekstrakty białkowe pochodzenia roślinnego, warzywa (marchew suszone 7%), ryby i ryby, minerały, cukry produktów ubocznych.

Ta strona wykorzystuje do świadczenia usług, personalizacji reklam i analizowanie ruchu ciasteczek. Korzystając z tej strony zgadzasz. więcej informacji