PURINA GG savoury cake 85g konserwa

Wołowina / pomidory już WYPRZEDANO 3,01 zł
Kurczak / marchewki Na magazynie 2 szt 3,01 zł
+
Jagnięcina / fasola już WYPRZEDANO 3,01 zł

Katalog: 2400049

Twój kot jest prawdziwym ekspertem, uwielbia różnorodność w diecie i wciąż szuka nowych kombinacji smaków i tekstur zaskakiwać i zachwycać jego wyrafinowany smak. GOURMET Złoto Pikantne ciasto jest doskonała linia wykonana z wysokiej jakości materiałów w fakturze torcie, delikatnej doświadczenia paszy, że Twój kot na pewno apetytem. GOURMET Złoto Pikantne ciasto jest drobno pokrojone kawałki wołowiny, kurczaka, jagnięciny lub innych wariantów rafinowane, starannie doprawione odrobiną sosu. To wszystko składa się na pyszne ciasto i twój kot może cieszyć się każdym kęsem.

Mięso w galarecie 3 odmiany savoury cake.

Wołowiny / pomidory


Składniki: mięso i produkty uboczne pochodzenia zwierzęcego (w tym 4% wołowiny), roślinne ekstrakty białkowe, warzywa (pomidory suszone 7%), ryby i ryby, minerały, cukry produktów ubocznych.

 

Jagnięta / fasoli

 

Składniki: mięso i produkty uboczne pochodzenia zwierzęcego (w tym 4% jagnięciny), roślinne ekstrakty białkowe, warzywa suszone zielonej fasoli (5%), ryby i ryby, minerały, cukry produktów ubocznych.

 

Kurczaka / marchewki

 

Składniki: mięso i produkty uboczne pochodzenia zwierzęcego (w tym kurczak 4%), roślinne ekstrakty białkowe pochodzenia roślinnego, warzywa (marchew suszone 7%), ryby i ryby, minerały, cukry produktów ubocznych.

03. 07. 2018

Moje kočky nic jiného nechtějí