fb
Zadzwoń do nas: 538101701 (pon. - piątek: od 07:00 do 17:00.)
Koszyk: pusty

Logowanie i rejestracja

Logowanie z Facebook

Zaloguj się za pośrednictwem Facebook´a
Sortuj według: top nazwa tani kosztowny

Guabi Natural Karmy dla psów

Marka / Typ

Zobacz wszystkie

Aktywność

Čistokrevní

Zawiera zbóż

Smak karmy

Rasa psa

Wiek psa

Wielkość psa

Guabi Natural to linia karm produkowanych przez brazylijską grupę GUABI kumulująca w sobie ponad 35 – letnie doświadczenie w produkcji karm dla zwierząt. Firma za cel postawiła sobie wspieranie dobrostanu zwierząt i ludzi poprzez zdrowe żywienie łączące w sobie najnowszą technologię z innowacyjnymi składnikami. Droga do celu prowadzi przez jakość i zrównoważenie, a nie tylko przez oryginalność, tworząc kompozycję dla gamy karm Guabi Natural, osiągnięto wspaniały smak i doskonałą przyswajalność. Chcąc dbać o zdrowie firma uwzględnia poszczególne fazy rozwoju i powiązane z nimi potrzeby, nad czym stale pracuje zespół wysokiej klasy specjalistów : lekarzy weterynarii, dietetyków i pracownicy uniwersytetów, takich jak UNESP. Wysiłki grupy GUABI docenili już opiekunowie zwierząt w 34 krajach Ameryki Południowej, Ameryki Środkowej, Azji i Wspólnoty Europejskiej.

Miłość do zwierząt i troska o ich dobro, to w wypadku grupy GUABI nie pusty slogan reklamowy. Firma od lat działa na rzecz zwierząt współpracując z  organizacją non-profit Arka Brazylia, za co otrzymała tytuł „Firma Przyjaciel Zwierząt”

-

Ta strona wykorzystuje do świadczenia usług, personalizacji reklam i analizowania ruchu "ciasteczek". Korzystając z tej strony, zgadzasz się na to. Więcej informacji