Karmy dla psów Hill's diety

Sortuj według:top nazwa tani kosztowny
Marka / Typ

Polecamy

Inni

Wiek psa
Wielkość psa
Aktywność
Mięso
VET. diety
Čistokrevní
Rasa psa
Zbóż
Specifické potřeby
  • Marka / Typ:Hill's diety
anuluj wszystko

Bestsellery w kategorii:

ACANA GRASS-FED SINGLES LAMB

ACANA GRASS-FED SINGLES LAMB

Na magazynie
316.99 zł
+ Darmowa wysyłka
 ACANA PACIFICA

ACANA PACIFICA

NA ZAMÓWIENIE
319.99 zł
+ Darmowa wysyłka
Ibero NATURAL dog MAXI ADULT

Ibero NATURAL dog MAXI ADULT

Na magazynie
63.89 zł

Hill's diety

Historia karm Hill’s zaczęła się inaczej, niż wszystkich innych, w 1929 roku doktor Mark L Morris otworzył drugi na świecie szpital dla zwierząt w Raritan w Edison. Kierując się chęcią niesienia pomocy naszym braciom mniejszym, ówczesne pragnienie ma swoje odbicie w działalności firmy, przez całą jej historię, aż do dnia dzisiejszego.  Misją firmy jest pomaganie we wzbogacaniu i wydłużaniu szczególnych relacji między ludźmi a ich zwierzętami. A ich fundamentem troska o dobro psa czy kota. Firma skupiła się na nauce, wysokiej jakości rozwiązania technologiczne i naukowe doprowadziły do przełomowych rozwiązań w zakresie żywienia zwierząt.

W Hill’s uważa się, że odpowiednie żywienie zwierząt ma kluczowy wpływ na ich długie, zdrowe i radosne życie. By oferować karmy gwarantujące realizację takiego założenia Hill’s prowadzi naukowe badania kliniczne w Globalnym Centrum Żywienia Zwierząt, gdzie ponad 150 specjalistów analizuje surowce i ich kompozycje, oraz ich wpływ na organizm zwierzęcia. Dzięki tej pracy Hill’s oferuje składy karm, które gwarantują precyzyjnie zbilansowane żywienie, spełniające potrzeby dotyczące dobrostanu i leczenia zwierząt na całym świecie.

Do produkcji karm Hill’s stosuje ponad 50 składników żywieniowych, w tym najwyższej jakości mięsa, zboża, tłuszcze, oleje i źródła błonnika. Ponadto Hill’s dba aby produkty były wytwarzane wyłącznie ze składników bez GMO i nie zawierały sztucznych aromatów, barwników ani nadmiaru soli.

Swoją działalność na rzecz zwierząt, firma Holl’s nie wyraża tylko w swoich produktach, ale również w codziennych działaniach bezpośrednich. Najlepiej o tym świadczą cyfry: przekazana karma o wartości ponad 240 milionów dolarów ponad tysiącowi schronisk, a przez 365 dni w roku pomoc w znalezieniu nowego domu dla ponad 6 milionów zwierząt