fb
Zadzwoń do nas: 538101701 (pon. - piątek: od 07:00 do 17:00.)
Koszyk: pusty

Logowanie i rejestracja

Logowanie z Facebook

Zaloguj się za pośrednictwem Facebook´a
Sortuj według: top nazwa tani kosztowny

Hill's Karmy dla psów

Marka / Typ

Aktywność

Čistokrevní

Zawiera zbóż

Smak karmy

Rasa psa

Wiek psa

Wielkość psa

Historia karm Hill’s zaczęła się inaczej, niż wszystkich innych, w 1929 roku doktor Mark L Morris otworzył drugi na świecie szpital dla zwierząt w Raritan w Edison. Kierując się chęcią niesienia pomocy naszym braciom mniejszym, ówczesne pragnienie ma swoje odbicie w działalności firmy, przez całą jej historię, aż do dnia dzisiejszego.  Misją firmy jest pomaganie we wzbogacaniu i wydłużaniu szczególnych relacji między ludźmi a ich zwierzętami. A ich fundamentem troska o dobro psa czy kota. Firma skupiła się na nauce, wysokiej jakości rozwiązania technologiczne i naukowe doprowadziły do przełomowych rozwiązań w zakresie żywienia zwierząt.

W Hill’s uważa się, że odpowiednie żywienie zwierząt ma kluczowy wpływ na ich długie, zdrowe i radosne życie. By oferować karmy gwarantujące realizację takiego założenia Hill’s prowadzi naukowe badania kliniczne w Globalnym Centrum Żywienia Zwierząt, gdzie ponad 150 specjalistów analizuje surowce i ich kompozycje, oraz ich wpływ na organizm zwierzęcia. Dzięki tej pracy Hill’s oferuje składy karm, które gwarantują precyzyjnie zbilansowane żywienie, spełniające potrzeby dotyczące dobrostanu i leczenia zwierząt na całym świecie.

Do produkcji karm Hill’s stosuje ponad 50 składników żywieniowych, w tym najwyższej jakości mięsa, zboża, tłuszcze, oleje i źródła błonnika. Ponadto Hill’s dba aby produkty były wytwarzane wyłącznie ze składników bez GMO i nie zawierały sztucznych aromatów, barwników ani nadmiaru soli.

Swoją działalność na rzecz zwierząt, firma Holl’s nie wyraża tylko w swoich produktach, ale również w codziennych działaniach bezpośrednich. Najlepiej o tym świadczą cyfry: przekazana karma o wartości ponad 240 milionów dolarów ponad tysiącowi schronisk, a przez 365 dni w roku pomoc w znalezieniu nowego domu dla ponad 6 milionów zwierząt

Ta strona wykorzystuje do świadczenia usług, personalizacji reklam i analizowania ruchu "ciasteczek". Korzystając z tej strony, zgadzasz się na to. Więcej informacji