fb
Zadzwoń do nas: 538 101 701 (pon. - piątek: od 07:00 do 17:00.)
Koszyk: pusty

Logowanie i rejestracja

Logowanie z Facebook

Logowanie z Facebook

Hills ADULT PERFORMANCE

Kompletna granulowana karma przeznaczona dla dorosłych psów ze zwiększoną aktywnością fizyczną. Jest dedykowana dla psów pracujących fizycznie, myśliwskich i pociągowych.
Psy te potrzebują pokarmu bogatego w energię. Karma może być rozwiązaniem dla psów o małym apetycie, psów w stresie lub z predyspozycjami do nerwowości. Można również podawać psom wystawowym w celu poprawy jakości sierści. Karma nie jest przeznaczona dla szczennych i karmiących suk. Przejście na tę karmę powinno być powolne tak aby mógł się do niej przyzwyczaić układ trawienny psa.

INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE:

W okresie podwyższonej aktywności wskazane jest podawać o 1/4 do 1/3 więcej niż wymienionej ilość na opakowaniu, 2 - 4 godziny przed rozpoczęciem wysiłku, lub co najmniej 1 godzinę po ukończeniu wysiłku.

Dla określenia realnego dziennego zapotrzebowania na karmę PlanTM Canine Performance* u aktywnych psów należy posłużyć się poniżej podanymi proporcjami:

1 godzina lekkiej pracy = 1,1
1 cały dzień lekkiej pracy = 1,4 - 1,5
1 cały dzień ciężkiej pracy = 2 - 4
niska temperatura otoczenia = 1,25 - 1,75
W okresie, gdy pies nie pracuje, powinno się z powrotem podawać Science PlanTM Canine Adult.

Pełny opis produktu

Skład:
mielona kukurydza, kurza i indycza mączka (min. 37% kurczak, min. 50% kurczak i indyk), tłuszcz pochodzenia zwierzęcego, suszony burak, wnętrzności, olej roślinny, suszone jajka całe, chlorek potasu, sól, dihydrofosforan sodu, tauryna, witaminy i pierwiastki śladowe. Naturalnie konserwowane mieszanką tokoferoli, kwasem cytrynowym i ekstraktem rozmarynu.

Średnia zawartość składników pokarmowych:
białka 28.2%, tłuszcze 25.0%, błonnik 1.9%, wapń 0.93%, fosfor 0.69%, witamina A 11670 U/kg, witamina D 575 IU/kg, witamina E 600 mg/kg, witamina C 70 mg/kg.

Ta strona wykorzystuje do świadczenia usług, personalizacji reklam i analizowanie ruchu ciasteczek. Korzystając z tej strony zgadzasz. więcej informacji