fb
Zadzwoń do nas: 538 101 701 (pon. - piątek: od 07:00 do 17:00.)
Koszyk: pusty

Logowanie i rejestracja

Logowanie z Facebook

Logowanie z Facebook

MENFORSAN FOAM Szampon z aloe vera

Zdrowe i lśniące włosy są punktem kulminacyjnym każdego psa lub kota i mówi innym, że zwierzę jest zadbane. Oni zawsze wyglądała doskonale i zyskał podziwu spojrzenia wokół, trzeba odpowiednią opiekę. Oprócz jakości żywności niezbędne jest, aby wybrać właściwą opiekę pielęgniarską i medycyny.

Pełny opis produktu

Mogą zdarzyć się sytuacje, gdzie Twój czworonożny przyjaciel nie mogą być myte wodą i szamponem. Typowymi przykładami są np szczenięta po szczepieniu zwierząt lub leczenia różnych urazów. Jeśli w tym przypadku nie chce całkowicie zrezygnować grooming, możemy odwołać się do tego szamponu pianki z Aloe Vera, który może oczyścić futrami psów i kotów bez konieczności stosowania wody. Jest idealny do czyszczenia łap i innych zabrudzonych powierzchni.

Sama aplikacja jest niezwykle proste i wygodne. Zastosuj ręce Foam brudne miejsce, a następnie osuszyć ręcznikiem do wyschnięcia. ekstrakty aloes dać połysk włosów, wytrzymałość i ochronę wnikając warstw skóry. antyseptyczne działanie przeciwko bakteriom i depozytów tłuszczowych, które powodują zatkane pory. Aloe Vera jest tak ważna Regenerator komórkowy, który również leczy i tonizuje skórę. Pochłania nadmiar oleju, brud i zapach. Płaszcz po użyciu czystej, pachnące i miękkie w dotyku. Aloe Vera nasz przyjaciel fur zmiękcza jednocześnie chroniąc skórę. Piana Szampon jest odpowiedni dla szczeniąt, psów i kotów w ciąży i nie ma skutków ubocznych.

Ta strona wykorzystuje do świadczenia usług, personalizacji reklam i analizowanie ruchu ciasteczek. Korzystając z tej strony zgadzasz. więcej informacji