Zadzwoń do nas: 538 101 701 (pon. - piątek: od 07:00 do 17:00.)
Koszyk: pusty

Logowanie i rejestracja

Logowanie z Facebook

Logowanie z Facebook

MENFORSAN MULTI RĘCZNIKI

Uniwersalny chusteczki z Menforsan stanowią bardzo praktyczny i szybki sposób, aby zachować swoje czworonożnego przyjaciela czyste.

Dzięki olejków eterycznych i innych substancji czynnych szybko i bez wysiłku czysty pies i kot futro, łapy, kufa i innych części ciała, które muszą być czyszczone bez misternie ukończył ze swoimi przyjaciółmi zwierząt prysznicem, co nie zawsze jest właściwe lub ręcznie.

Pełny opis produktuŚciereczki mogą być wykorzystane nie tylko u psów i kotów, a także w różnych gryzoni. Dzieło serwetki powierzchniowe i przyjazny skład gwarantuje bezpieczne użytkowanie nawet w małych szczeniąt i zwierząt karmiących, dzięki czemu można je stosować bez obaw lub ograniczenia. Oprócz olejków chusteczki nadal zawierać składniki z Aloe vera, które sprawiają, że nadają się one do leczenia podrażnionej lub uszkodzoną skórę. Nadaje się do leczenia są również ukąszenia owadów, powierzchowne rany, wysypki i egzemy.

Serwetki posiada neutralne pH i nie zawierają alkoholu.

Ta strona wykorzystuje do świadczenia usług, personalizacji reklam i analizowanie ruchu ciasteczek. Korzystając z tej strony zgadzasz. więcej informacji