fb
Zadzwoń do nas: 538 101 701 (pon. - piątek: od 07:00 do 17:00.)
Koszyk: pusty

Logowanie i rejestracja

Logowanie z Facebook

Logowanie z Facebook

MENFORSAN neutralizatory zapachów koty

Ta kompozycja  zawiera substancje czynne, takie jak naturalne enzymy, które neutralizują zapach moczu i przedłużają czas do zmiany podściółki lub piasku w kociej toalecie. Jest on również odpowiedni do usuwania zapachu substratów stosowanych jako ściółki w klatkach gryzoni. Spray należy stosować bezpośrednio do zasobnika kociej kuwety lub na podłodze klatki gryzonia.

Pełny opis produktu

Produkt ten jest całkowicie przyjazne dla środowiska, nie są szkodliwe dla ludzi i zwierząt i roślin, i chroni środowisko. Jest bezbarwny i bezwonny. Jest on również przeznaczony do częstego stosowania, ponieważ nie jest toksyczny. Przy regularnym stosowaniu tego produktu będzie zadowolony właściciel i domowych.

Sposób użycia:

Rozpylać za pomocą nebulizatora bezpośrednio do kociej toalety lub na dnie klatki, tak że produkt działa się bezpośrednio na przyczyną nieprzyjemnego zapachu. Nie wytrzeć i pozostawić do wyschnięcia produktu.

Ta strona wykorzystuje do świadczenia usług, personalizacji reklam i analizowanie ruchu ciasteczek. Korzystając z tej strony zgadzasz. więcej informacji