fb
Zadzwoń do nas: 538 101 701 (pon. - piątek: od 07:00 do 17:00.)
Koszyk: pusty

Logowanie i rejestracja

Logowanie z Facebook

Logowanie z Facebook

MENFORSAN neutralizatory zapachów koty

Ta kompozycja protičpavkový zawiera substancje czynne, takie jak naturalne enzymy, które neutralizują zapach moczu i przedłużyć zmianę pościeli lub granulki w swoim kotem toalety. Jest on również odpowiedni do usuwania zapachu substratów stosowanych jako ściółki w klatkach gryzoni. Spray produkt bezpośrednio do zasobnika kociej lub na podłodze klatki gryzonia, okaże się, że produkt jest już dostępny.

Pełny opis produktu

Produkt ten jest całkowicie przyjazne dla środowiska, nie są szkodliwe dla ludzi i zwierząt i roślin, i chroni środowisko. Jest bezbarwny i bezwonny. Jest on również przeznaczony do częstego stosowania, ponieważ nie jest toksyczny. Przy regularnym stosowaniu tego produktu będzie zadowolony właściciel i domowych.

Sposób użycia:

Rozpylać za pomocą nebulizatora bezpośrednio do kociej toalety lub na dnie klatki, tak że produkt działa się bezpośrednio na przyczyną nieprzyjemnego zapachu. Nie wytrzeć i pozostawić do wyschnięcia produktu.

Ta strona wykorzystuje do świadczenia usług, personalizacji reklam i analizowanie ruchu ciasteczek. Korzystając z tej strony zgadzasz. więcej informacji