fb
Zadzwoń do nas: 538 101 701 (pon. - piątek: od 07:00 do 17:00.)
Koszyk: pusty

Logowanie i rejestracja

Logowanie z Facebook

Logowanie z Facebook

MENFORSAN Szampon do skóry wrażliwej


Szampon Menforsan z proteinami z owsa zadowoli wielu właścicieli, którzy poszukują szamponu dla wrażliwej skóry swoich owłosiony towarzyszy. Unikalna kompozycja szamponu wzbogacona jest o proteiny z owsa i jest przeznaczona dla delikatnej, suchej i wrażliwej sierści.

Pełny opis produktu

Hydrolizowane proteiny owsa –mają zdolność przenikania przez warstwę rogową skóry a także łuski włosa aż do jego korzenia, gdzie wiążą wodę. Wykazują działanie ochronne, kondycjonujące i wzmacniające. Ułatwiają rozczesywanie i zapobiegają rozdwajaniu się włosów.

Szampon ma przyjemny zapach, nawilża i ułatwia rozczesywanie sierści. Dzięki naturalnemu składowi szampon nadaje się do częstego stosowania, pomaga w regeneracji skóry i sierści, psów wszystkich ras.

Jeśli chcesz nowoczesny szampon z naturalnych substancji, z którego będziesz mógł bez obaw korzystać bez ograniczeń, uzyskując zregenerowane piękne włosy, ten szampon jest oczywistym wyborem.

Ta strona wykorzystuje do świadczenia usług, personalizacji reklam i analizowanie ruchu ciasteczek. Korzystając z tej strony zgadzasz. więcej informacji