fb
Zadzwoń do nas: 538 101 701 (pon. - piątek: od 07:00 do 17:00.)
Koszyk: pusty

Logowanie i rejestracja

Logowanie z Facebook

Logowanie z Facebook

MENFORSAN szampon kolor akcent CZARNY

Dla psów z skrzydła ciemne czarne Kolor włosów kruka jest przeznaczony ten specjalny szampon, która podkreśla piękno włosów i utrzymać ją długoterminowo pięknie czarna, gładka i połysk. Szampon jest odpowiedni dla Labrador, Boston Terrier, Owczarek belgijski, Spincher lub sznaucer i wszystkich innych ras, które szczyci umaszczenie ciemno czarna noc.

Pełny opis produktu

Na piękne włosy jest ważne dla właściwej opieki, więc ten szampon akcent czarny pies włosy daje piękny połysk, który jest z natury, a nawet bardziej jest podświetlony. Bez jakości szampon może powodować utlenianie koloru we włosach, tym samym czerwonawe włosy w miejscach, w zależności czworonożnego przyjaciela nie będzie. Z tym szamponem nie będziesz martwić się o nich, gdy możesz być pewien, że jesteś psem oddawał najwyższej jakości opieki dla swoich włosów i skóry. Kolagen Naturalny dodatkowo chroni kolor i strukturę włosów i nadaje jej miękkość i gładkość, docenione przez psa też. Szampon nadaje się do częstego stosowania i zrównoważone pH.
 

Sposób użycia: Nałożyć szampon obficie na mokre włosy i masować do uzyskania piany. Niech minuty i spłukać.

Ta strona wykorzystuje do świadczenia usług, personalizacji reklam i analizowanie ruchu ciasteczek. Korzystając z tej strony zgadzasz. więcej informacji