fb
Zadzwoń do nas: 538 101 701 (pon. - piątek: od 07:00 do 17:00.)
Koszyk: pusty

Logowanie i rejestracja

Logowanie z Facebook

Logowanie z Facebook

Meowing Heads PURR-nickety

PURR-NICKETY jest żywność, która zawiera 70% łososia, ryby i kurczaka .. To jest pełna zasadniczych witamin, minerałów i gadżety, w tym owsa, który pomaga utrzymać niski poziom cholesterolu i suszone marchewki, która zapewnia doskonałe źródło przeciwutleniaczy.

Purr-Nickety jest całkowicie zbilansowana karma dla kotów, które zawierają wszystkie składniki odżywcze, których potrzebują, aby pozostać zdrowym i pełnym energii.Połączenie ryb i kurczaka daje im Omega-3 i omega-6 aminokyselinyy które zawierają mniejsze ilości tłuszczów nasyconych. Kanał jest również wzbogacony o taurynę. Tauryna jest niezbędna do funkcji kotów mięśnia sercowego wizji, rozmnażania i tworzenia soli żółciowych, które pomagają w trawieniu.

Pełny opis produktu

Anti-Hairball - dodanie błonnika roślinnego pomaga nosić włosy przez jelita
Wyciąg z żurawiny - bogaty w witaminy A, B1, B2 i C, a może pomóc w zapobieganiu infekcji dróg moczowych
Pomidor - bogaty w witaminy A i C, które są źródłem likopenu

Składniki: świeżo przygotowane łososia bez kości 27%, 18% suszone ryby, suszone 17,5% kurczaka, ryż, skrobia ziemniaczana, groszek, suszone jaja, tłuszcz z kurczaka 4%, 1,5%, olej z łososia, owies, suszonych pomidorów, wodorosty, błonnik, suszone marchew, suszone żurawiny.

Składniki analityczne: białko surowe 39%, zawartość tłuszczu 18%, 9% materii nieorganicznej, włókno surowe 2% wilgotności 7% kwasów omega-6 (2,8%), Omega-3 (1,2%)

Dodatki dietetyczne (na kg): Tauryna 1000 mg Witamina 24700 jm Witamina D3 1680 jm Witamina E 320 jm

Pierwiastków śladowych związków: jednowodny siarczan żelaza 592mg siarczan cynku jednowodny, 411mg, monohydrat 81 mg siarczan manganu, siarczan miedzi pentahydratu 30 mg, bezwodny jodan wapnia 3.64mg, selenin 0.41mg sodu

Ta strona wykorzystuje do świadczenia usług, personalizacji reklam i analizowanie ruchu ciasteczek. Korzystając z tej strony zgadzasz. więcej informacji