fb
Zadzwoń do nas: 538 101 701 (pon. - piątek: od 07:00 do 17:00.)
Koszyk: pusty

Logowanie i rejestracja

Logowanie z Facebook

Logowanie z Facebook

NEKTON cat H

Witaminę poprawić jakość skóry i włosów dla wszystkich ras psów. Łatwe dozowanie!

NEKTON-CAT-H zawiera wszystkie niezbędne witaminy, które organizm kota potrzebuje dużą ilość biotyny (ponad 23.000 ppm), niezbędne aminokwasy arginina i taurynę kwasy aminosulfonowe. NEKTON-CAT-H między innymi. Zapewnia cudownie błyszczący płaszcz i działanie zapobiegawcze przed problemami skórnymi, niekorzystnych zmian w skórze i włosach.

Ważną częścią składową tego dodatku, biotynę, wiąże się z wieloma ważnymi reakcjami przemiany materii w organizmie, wspomaga zdrowy rozwój, apetyt i reprodukcji. Mniej znany jest fakt, że pozytywny efekt biotyny przeciwko słabości, biegunka i stresu.

Wraz z NEKTON-CAT-H nie podają innych suplementów lub preparaty witaminowe.

Wielką zaletą, że NEKTON-CAT-H oferuje jest jego łatwość dawkowania. Jest oferowany jako proszek, który jest dodawany do diety. Dlatego nie ma potrzeby, aby monitorować, czy twój kot połknął tabletki lub kapsułki, odpowiednio. czy to gdzieś unikając odkrztuszanie. Również nie kruszyć tabletek na proszek, czy jest to najlepsi przyjaciele nie chcą ich przyjąć. Użyj łyżkę dozującą dołączoną do każdego opakowania łatwo zmierzyć dokładną dawkę.

Ta strona wykorzystuje do świadczenia usług, personalizacji reklam i analizowanie ruchu ciasteczek. Korzystając z tej strony zgadzasz. więcej informacji