fb
Zadzwoń do nas: 538 101 701 (pon. - piątek: od 07:00 do 17:00.)
Koszyk: pusty

Logowanie i rejestracja

Logowanie z Facebook

Logowanie z Facebook

NEKTON cat NATURAL PLUS

Kompletny suplement z tauryna dla kotów, składa się w całości na bazie naturalnej. 3-6-9 zawiera kwasy tłuszczowe omega.


NEKTON-Natural Cat Plus to nowy suplement diety dla kotów, która zawiera tylko naturalne składniki wszystko. Składniki te są również określane jako "wtórnych substancji roślinnych" lub "substancja biologicznie aktywny". Oni mają bardzo pozytywny wpływ na organizm, metabolizm energetyczny i trawienie. Oczywiście wpływa przetwarzania żywności koty organizm, a tym samym między innymi. Przed niekorzystnym wpływem środowiska.


Drożdże zawarte w NEKTON-Natural Cat Plus przyjść organizmu cenne aminokwasy, witaminy B i złożone włókno.
Bulwiasty, czasami nazywane topinambur znane są duże ilości inuliny i prebiotyków. Zdecydowanie popierają pozytywnych bakterii w jelitach.


Wodorostów Ascophyllum w ścianach komórkowych również zawierać prebiotyki (beta-glukany), a także rzadkie minerały morskie i jodu.


Asparagus stanowi źródło cennych fruktoolidosacharidů (FOS), które są wśród naturalnie występujących prebiotyków.
Podobnie ważnym rezerwuarem porów FOS i olejów.


Pomidory i marchew z nich karotenoidów (likopenu i beta-karoten), chroni komórki przed wolnymi rodnikami, używając naturalnych przeciwutleniaczy.


Siemię lniane zawiera kwasy tłuszczowe omega 3-6-9 organizm.
Tauryna jest absolutnie niezbędna dla kotów substancji, które organizm nie może tworzyć się. Jego brak lub brak w diecie powoduje ślepotę.


NEKTON-Natural Cat Plus to doskonałe połączenie istotnych elementów, które organizm potrzebuje i które nie są zawarte w paszy konwencjonalnej.


NEKTON-Natural Cat-Plus przeznaczony jest do codziennego stosowania jako dodatek do paszy. Dodaje się go do dziennej porcji.

Ta strona wykorzystuje do świadczenia usług, personalizacji reklam i analizowanie ruchu ciasteczek. Korzystając z tej strony zgadzasz. więcej informacji