Karmy dla psów Orijen

Sortuj według:top nazwa tani kosztowny
Marka / Typ

Polecamy

Inni

Wiek psa
Wielkość psa
Aktywność
Mięso
Zbóż
Čistokrevní
Rasa psa
  • Marka / Typ:Orijen
anuluj wszystko

Orijen

Misją firmy Orijen jest tworzenie biologicznie odpowiedniej karmy dla psów i kotów, ze świeżych regionalnych składników. Pod pojęciem : karma bilogicznie odpowiednia kryje się założenie, że pies i kot powinny jeść zgodnie ze swoim ewolucyjnym i anatomicznym przystosowaniem do diety opartej na mięsie i bogatej w białko pochodzenia zwierzęcego.

Psy i koty to łowcy. Budowa ich zębów, szczęk i układu pokarmowego najlepiej świadczy o tym, że są naturalnymi mięsożercami przystosowanymi do diety opartej na mięsie.

Dlatego karmy Orijen zawierają wyjątkowo dużą ilość świeżych, różnorodnych mięs, a także odżywcze organy wewnętrzne i chrząstki a pozbawione są wysokoglikemicznych zbóż i białka roślinnego, które nie należą do naturalnej diety psów.

Należy zwrócić uwagę na składniki z których karma powstaje, pochodzą one z regionalnych ekologicznych gospodarstw, oraz łowisk. Firma dba o to , by produkty były dostarczane zawsze świeże, tj  :

  • Nigdy nie mrożone – chłodnie są jedynym dopuszczalnym sposobem konserwacji
  • Bez sztucznych konserwantów – nie dodajemy żadnych substancji chemicznych
  • Autentyczne – świeże składniki dostarczane są do naszej kuchni w ciągu jednego, maksymalnie dwóch dni od ich pozyskania

-