fb
Zadzwoń do nas: 538 101 701 (pon. - piątek: od 07:00 do 17:00.)
Koszyk: pusty

Logowanie i rejestracja

Logowanie z Facebook

Logowanie z Facebook
Sortuj według: top nazwa tani kosztowny

Orijen Karmy dla psów

Marka / Typ

Aktywność

Zawiera zbóż

Smak karmy

Speciální plemena

Wiek psa

Wielkość psa

Misją firmy Orijen jest tworzenie biologicznie odpowiedniej karmy dla psów i kotów, ze świeżych regionalnych składników. Pod pojęciem : karma bilogicznie odpowiednia kryje się założenie, że pies i kot powinny jeść zgodnie ze swoim ewolucyjnym i anatomicznym przystosowaniem do diety opartej na mięsie i bogatej w białko pochodzenia zwierzęcego.

Psy i koty to łowcy. Budowa ich zębów, szczęk i układu pokarmowego najlepiej świadczy o tym, że są naturalnymi mięsożercami przystosowanymi do diety opartej na mięsie.

Dlatego karmy Orijen zawierają wyjątkowo dużą ilość świeżych, różnorodnych mięs, a także odżywcze organy wewnętrzne i chrząstki a pozbawione są wysokoglikemicznych zbóż i białka roślinnego, które nie należą do naturalnej diety psów.

Należy zwrócić uwagę na składniki z których karma powstaje, pochodzą one z regionalnych ekologicznych gospodarstw, oraz łowisk. Firma dba o to , by produkty były dostarczane zawsze świeże, tj  :

  • Nigdy nie mrożone – chłodnie są jedynym dopuszczalnym sposobem konserwacji
  • Bez sztucznych konserwantów – nie dodajemy żadnych substancji chemicznych
  • Autentyczne – świeże składniki dostarczane są do naszej kuchni w ciągu jednego, maksymalnie dwóch dni od ich pozyskania
Ta strona wykorzystuje do świadczenia usług, personalizacji reklam i analizowanie ruchu ciasteczek. Korzystając z tej strony zgadzasz. więcej informacji