fb
Zadzwoń do nas: 538101701 (pon. - piątek: od 07:00 do 17:00.)
Koszyk: pusty

Logowanie i rejestracja

Logowanie z Facebook

Zaloguj się za pośrednictwem Facebook´a

Bioveta - ALAPTID ung

Oryginalny dermatologiczne działanie gojenia ran, pobudza do wzrostu tkanki ziarninowej, przyspiesza proces gojenia i w gojeniu ran.

Skład - 100 ml:
Alaptidum - 1g

Baza maści:
Polysorbate 60, cetylstearylicus Alcohol, Paraffinum liquidum, Propylenglycolum, Methylparabenum, Propylparabenum Aqua do wstrzykiwań.

Charakterystyka:
Alaptid (syntetycznie spirocykliczny dipeptyd) pobudza wzrost tkanki ziarninowej, przyspiesza proces gojenia i w gojeniu ran.

Użyj:
Beauty weterynaria, które mogą być stosowane we wszystkich stałocieplnych nieżywnościowych do leczenia skóry i błon śluzowych drobne urazy, oparzenia, stłuczenia, odmrożenia, odleżyny, oparzenia psy Łapy soli w zimie, itp

Sposób użycia:
Na skórze. Obszar wyznaczony maści skóry stosowany w warstwie 2-3 mm lub nieco Retie bandaż i okresowe kontrole pozostawione na miejscu na okres czasu wystarczający do przyspieszania gojenia się ran. W przypadkach, gdy jest to niemożliwe, aby dołączyć bandaż był stosowany 2 razy dziennie maści, ev. w razie potrzeby. Czas aplikacji jest regulowane w zakresie od uszkodzonego miejsca i stanu odzysku. Zazwyczaj czas trwania walki w przedziale od 3 do 10 dni w przypadkach przewlekłych zaniedbanych nawet dłużej.

Ta strona wykorzystuje do świadczenia usług, personalizacji reklam i analizowania ruchu "ciasteczek". Korzystając z tej strony, zgadzasz się na to. Więcej informacji