fb
Zadzwoń do nas: 538 101 701 (pon. - piątek: od 07:00 do 17:00.)
Koszyk: pusty

Logowanie i rejestracja

Logowanie z Facebook

Logowanie z Facebook

Pieluchy dla psów Trixie papierowe

Bardzo wygodne i ekologiczne pieluchy dla psów. Gra wokół nóg i brzucha są z elastycznego dołu, co pozwala uniknąć sztywności, i nie koliduje z gospodarstwa pieluchę na miejscu, posiada otwór do ogona i są przeznaczone do jednorazowego użytku.
Pieluchy są bardzo absorční, jest wodoodporny, jak i po prostu wyrzucone do śmieci.
Nadaje się dla psów - cierpi na nietrzymanie moczu, którzy potrzebują stałego ciepła, aby zapobiec infekcji po operacji, podczas rui. Zamyka się za pomocą taśmy klejącej (podobny do pieluch).

Ocena tego produktu  Heuréka.cz

30. 01. 2017
16. 11. 2016
07. 08. 2016
  • Velmi dobrá kvalita.
  • U popisů velikosti plenek je zavádějící uvedená rasa pejska. Je nutné se řídit obvodem tělíčka. Můj jorkšírek váží 2,40 kg a objednaná velikost S - M je akorát. Tam ale tato rasa uvedená není.
Jinak spokojenost.
16. 12. 2015
  • hodí se pro křečka
  • hodí se pro křečka ale pro nic většího
výrobek samotný o sobě je z důvodů rozměrů nepoužitelný... jestli máte doma jorkšírského teriéra objednejte si velikost XL a větší, jestli máte cokoliv většího než jorkšírského teriéra neobjádnávejte nic protože to bude stejně malé
Ta strona wykorzystuje do świadczenia usług, personalizacji reklam i analizowanie ruchu ciasteczek. Korzystając z tej strony zgadzasz. więcej informacji