fb
Zadzwoń do nas: 538 101 701 (pon. - piątek: od 07:00 do 17:00.)
Koszyk: pusty

Logowanie i rejestracja

Logowanie z Facebook

Logowanie z Facebook

Argie miskę ścięty niebieski kot

Raz na jakiś czas kawałek jedzenia spada płytę, ale koty są prawdziwymi profesjonalistami bałagan wokół miski karmę. Klasycznie kształcie misy wydają koty często problem, ponieważ chow wyparcia jej nos i łatwo się brudzą wąsy, które powinny mieć kota zawsze czyste iw porządku. Jednocześnie pozostawiając po sobie bałagan, który trzeba stale czyste. Misa kotów o zukosowanej krawędzi rozwiązania tych problemów związanych z jego Humlebaek przetwarzania.

Pełny opis produktu


Prosta konstrukcja zapewnia skuteczne, że jedzenie kotów pozostaje w misce, a jednocześnie dzięki odpowiednio dobrać kształt pogłębić nie muszą się martwić, że twój kot jedząc coś wykonane z wąsami. Podczas gdy nos i usta, aby uzyskać kota Chow chow wąsy pozostać na zewnątrz. Danie jest wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego, jest łatwy w utrzymaniu i zachwyci nie tylko futrzane zwierzęta, ale także ich właściciele.

Kolor:
różowy, pomarańczowy, zielony, niebieski

rozmiar:
19 x 5 cm

Ta strona wykorzystuje do świadczenia usług, personalizacji reklam i analizowanie ruchu ciasteczek. Korzystając z tej strony zgadzasz. więcej informacji