fb
Zadzwoń do nas: 538 101 701 (pon. - piątek: od 07:00 do 17:00.)
Koszyk: pusty

Logowanie i rejestracja

Logowanie z Facebook

Logowanie z Facebook

ARGI miska silikonowa składana różowa

Lubisz podróżować ze swoim psem? Lubisz długie spacery? Podczas podróży ważne jest, aby twój pies ma zawsze dużo płynów i żywności, które musi zgłaszać do miski i naczynia. Aby uniknąć konieczności noszenia niepraktyczne danie, które nie mają gdzie miejscu, a ponadto niepotrzebnie zajmuje dużo lub są ciężkie, dostać miskę podróży silikonowego.

Pełny opis produktu


Miska Travel jest idealnym miejscem na długie spacery, jazdy lub długie podróże dla pieszych. Jeśli twój pies głodny lub spragniony, po prostu usunąć go z torby, wciśnij i kompaktowy naleśnik zamienia się w misce. Ukazuje miskę ponownie prostu spasować. Można trzymać go przez mały otwór w plecaku lub torby podróżnej, więc nie zajmuje miejsca wewnątrz bagażu. Jeśli podróżujesz samochodem z psem, po prostu trzeba misce wlewając wodę z butelki i pogłaskać psa wciąż może pić bez zbędnego rozlewu bagażniku.

Kolor:
Różowy, niebieski, zielony

rozmiar:
350 ml 700 ml
500 ml, 1000 ml

Ta strona wykorzystuje do świadczenia usług, personalizacji reklam i analizowanie ruchu ciasteczek. Korzystając z tej strony zgadzasz. więcej informacji