fb
Zadzwoń do nas: 538 101 701 (pon. - piątek: od 07:00 do 17:00.)
Koszyk: pusty

Logowanie i rejestracja

Logowanie z Facebook

Logowanie z Facebook

Argie miska spowalniająca jedzenie pomarańczowa protiskluz

Argie miskę protiskluz przeciwko łyku. pomarańczowy

Każdy pies kocha jedzenie. Gdy przed dostaje miskę pełną smakołyków, zaczyna jeść jak płacze spod kontroli. Ten rodzaj żywności kocha, ale jego ciało nie korzysta. Łapczywie, aby sobie przygotowane jedzenie, ale jego żołądek i trawić go nie wskazuje w żaden sposób. Aby rozwiązać ten problem, zostały wykonane antypoślizgową plastikową miskę przed gobbling o specjalnej strukturze wewnętrznej.

Pełny opis produktu


 
Wewnątrz miseczki jest różne doły i przeszkód, które wpisuje się w żywność, która następnie chłopiec musi się wydostać. Danie zmuszając psa do zmiany kursu posiłki i zmuszając go do jedzenia wolniej. Jego dieta jest nagle podzielona na wiele dawek bez konieczności dać mu jedzenie stopniowo. Plastikowa miska z antypoślizgową gobbling przeciwko temu zapobiega możliwość zadławienia podczas jedzenia, gobbling i przejadanie się, jak pies jeść wolniej i udaje się zapamiętać uczucie sytości. Poprawia trawienie, zmniejsza ryzyko wzdęcia i skręcania żołądka. Bowl na gobbling dobre dla psa i nieprzyjemnych ruchów chronić poślizgu powłoki.

Kolor:
Różowy, Szary, czarny, niebieski,

rozmiar:
21,5 x 20,5 x 5,5 cm, 25,5 x 23 x 6,5 cm, 31,5 cm

Ta strona wykorzystuje do świadczenia usług, personalizacji reklam i analizowanie ruchu ciasteczek. Korzystając z tej strony zgadzasz. więcej informacji