fb
Zadzwoń do nas: 538 101 701 (pon. - piątek: od 07:00 do 17:00.)
Koszyk: pusty

Logowanie i rejestracja

Logowanie z Facebook

Logowanie z Facebook
Sortuj według: top nazwa tani kosztowny

Puffins Karmy dla psów

Marka / Typ

Aktywność

Zawiera zbóż

Smak karmy

Speciální plemena

Wiek psa

Wielkość psa

Producenci karmy Puffins doszli do wniosku, że nie można tak samo przetwarzać wszystkich składników karmy. Ponieważ każdy z nich ma inną wartość dla organizmu psa i inną rolę powinien spełnić by zagwarantować, zdrowie wyrażone w pięknej szacie i lśniących oczach, kondycję widoczną nie tylko w wytrwałości ale i pięknej muskulaturze, oraz witalność. By móc zagwarantować smak, oraz doskonałe wartości odżywcze, a jednocześnie dostarczyć wszystkie potrzebne minerały i witaminy, karmy Puffins są zrobione z chrupiącej , zbożowej otoczki i mięsnego nadzienia, do którego zostały dodane owoce, jarzyny i zioła. Dzięki takiej konstrukcji i odmiennej metodzie wytwarzania, krokiety zachowują wysoką wartość odżywczą.  

Karmy Puffins cechuje optymalny stosunek białka do tłuszczy (27:17) co ułatwia psu zachować szczupłą sylwetkę konieczną dla jego zdrowia. Ponad to, zawierają długą listę, wyjątkowo zdrowych dodatków, takich jak nienasycone kwasy tłuszczowe Omega 3 i 6, biotyna, cynk, naturalne przeciwutleniacze, oraz L-karnityne, która ułatwia przetwarzanie tłuszczu w mięśnie. Wszystkie składniki cechuje doskonała jakość, którą doceni każdy pies.

Ta strona wykorzystuje do świadczenia usług, personalizacji reklam i analizowanie ruchu ciasteczek. Korzystając z tej strony zgadzasz. więcej informacji