fb
Zadzwoń do nas: 538 101 701 (pon. - piątek: od 07:00 do 17:00.)
Koszyk: pusty

Logowanie i rejestracja

Logowanie z Facebook

Logowanie z Facebook

SANIDOG DETERGENT FRESH flowers

SANIDOG Floor Cleaner Fresh Flower

Gospodarstwa domowe ze zwierzętami są wyjątkowe. Twoje czyszczenia podłogi powinny być wyjątkowe. Eliminuje bakterie i nieprzyjemne zapachy, jednocześnie chroniąc swojego zwierzaka i całą rodzinę.

Odkurzacze nowej podłogi Sanidog zostały zaprojektowane specjalnie do czyszczenia i kontroli mikroorganizmów i cząstek, które wywołują niepożądane zapachy.

Zawierają one cząsteczki z wielką siłą mastnotuodstraňující, co w połączeniu z ich skutecznym środkiem dezynfekującym gwarantuje maksymalną czystość podłogi w domu. Ich neutralne pH i naturalne ekstrakty aromatyczne - zatwierdzony przez CIR (Składników Kosmetycznych przeglądowej) zatrudnionych jest całkowicie nieszkodliwe dla ludzi i zwierząt. Więc można oczyścić swój dom dokładnie, bezpiecznie wiedząc, że równocześnie chroni wszystkich członków swojej rodziny.
Tak więc do czyszczenia podłogi neutralizuje zapachy Sanidog

1 - Proces czyszczenia jest rozpraszana do otoczenia cząsteczki, które odbywają się od podłogi i patrząc cząsteczek odpowiedzialnych za zapachy wydzielane psów

2- Gdy do kontaktu, owijając je i zabrać je ze sobą na podłodze, aby je przechwycić
3- Oznacza to, że otoczenie pozostają czyste i wolne od nieprzyjemnych zapachów

Ta strona wykorzystuje do świadczenia usług, personalizacji reklam i analizowanie ruchu ciasteczek. Korzystając z tej strony zgadzasz. więcej informacji