fb
Zadzwoń do nas: 538 101 701 (pon. - piątek: od 07:00 do 17:00.)
Koszyk: pusty

Logowanie i rejestracja

Logowanie z Facebook

Logowanie z Facebook

Trovet dog (dieta) Hypoallergenic (Venison) VPD 400g konserwa

Firma TROVET produkuje całą linię hipoalergicznych diet. Każda z nich charakteryzuje się tym, że zawiera tylko jedno źródło białek i jedno źródło węglowodanów. Ta karma jest z dziczyzny (źródło białek) i ziemniaków (źródło węglowodanów).

Wskazania: nadwrażliwość pokarmowa, choroby skóry, problemy z przyjmowaniem pokarmów.

Charakterystyka: 100% dziczyzny jako źródła zwierzęcego białka i 100% ziemniaków jako źródła węglowodanów. Nie zawiera laktozy, soi i śrut zbożowych. Pokarm lekkostrawny. Prewencyjnie wpływa przeciw alergiom i nietolerancji, będących przyczyną skórnych zapaleń i problemów z przyjmowaniem pokarmu (zwracanie, biegunki). Zastosowanie hipoalergicznej diety ogranicza drapanie się psa oraz podgryzanie.

Sposób podawania: Na początku polecamy podawać przez okres 3 do 8 tygodni. Po zniknięciu objawów nietolerancji można nadal podawać TROVET VPD. Przed użyciem należy skonsultować się z weterynarzem. Pokarm jest dostępny tylko na receptę od weterynarza.

Analiza: Skład konserwy: proteiny 10%, tłuszcz 5,0%, błonnik 0,50%, sucha masa 1,4%, wilgotność 79%, wartość energetyczna 3,9 MJ/kg, wapń 0,25%, fosfor O,20% , witamina A 1 000 IU/kg, witamina D3 100 IU/kg, witamina E 10mg/kg.

Ta strona wykorzystuje do świadczenia usług, personalizacji reklam i analizowanie ruchu ciasteczek. Korzystając z tej strony zgadzasz. więcej informacji