fb
Zadzwoń do nas: 538 101 701 (pon. - piątek: od 07:00 do 17:00.)
Koszyk: pusty

Logowanie i rejestracja

Logowanie z Facebook

Logowanie z Facebook

ACANA dog PUPPY JUNIOR- Stare opakowania

Niestety, ten produkt nie jest już w naszej ofercie. Proszę wybierać spośród podobnych produktów w menu po lewej stronie, można też zainspirować towaru, ponieważ ten produkt kupili innych.

Jest kompletną, pełnowartościową i zrównoważoną karmą z holistyczną recepturą i jest przeznaczona dla szczeniąt i młodych psów średnich oraz dużych ras (rasy od 9 kg do 25 kg w dorosłości).

Szczenięta są naturalnymi mięsożercami, co oznacza, że odpowiada im pokarm bogaty w różne rodzaje mięsa i mniejsze ilości owoców, warzyw i traw.

Dlatego każda granulka jest dosłownie nabita mięsem spożywczej jakości (60%), pochodzącym od swobodnie hodowanych kurcząt, całych jajek z miejscowych farm oraz łososi poławianych w Oceanie Spokojnym u kanadyjskiej Vancouver Island. Surowce są CODZIENNIE DOSTARCZANE ŚWIEŻE - nie są głęboko mrożone i nie zawierają konserwantów.

Karma zawiera więcej protein a mniej sacharydów. W ten sposób bardziej przypomina naturalny pokarm szczeniecia. Nie zawiera żyta, pszenicy, kukurydzy i glutenu, które często są odpowiedzialne za problemy z trawieniem u szczeniąt. W karmie użyte są miejscowe owoce, warzywa i cięty owies z kanadyjskiej Alberty - zdrowe sacharydy z niskim indeksem glikemicznym, bogate w betaglukany - idealne dla wrażliwego żołądka Państwa szczeniaka.

Świeży, niezamrażany głęboko łosoś oceaniczny jest idealnym żródłem nienasyconych kwasów tłuszczowyh omega-3 (EPA i DHA). Kwasy te wspomagają układ immunologiczny, zdrowie i lśniącą sierść Państwa zwierzęcia.

Organiczne morskie rośliny i preriowe zioła, m.in. jałowiec i korzeń prawoślazu są naturalnym źródłem antyutleniaczy i składników odżywczych wspomagających metabolizm oraz odżywiają całe ciało.

Ta strona wykorzystuje do świadczenia usług, personalizacji reklam i analizowanie ruchu ciasteczek. Korzystając z tej strony zgadzasz. więcej informacji