fb
Zadzwoń do nas: 538 101 701 (pon. - piątek: od 07:00 do 17:00.)
Koszyk: pusty

Logowanie i rejestracja

Logowanie z Facebook

Logowanie z Facebook

APPLAWS Ryby Oceaniczne z Wodorostam

Niestety, ten produkt nie jest już w naszej ofercie. Proszę wybierać spośród podobnych produktów w menu po lewej stronie, można też zainspirować towaru, ponieważ ten produkt kupili innych.

Kawałki z czystego mięsa otoczone smakowitym sosem.

Pokarm dla psów w puszkach jest najwyższej jakości mięsnym uzupełnieniem dla suchej karmy dla psów Applaws. Puszki o wadze 156 g zawierają idealną kombinację smakowo-odżywczą. Puszki nie zawierają żadnych konserwantów lub innych dodatków. Jest to idealne uzupełnienie dla suchej, wysokoenergetycznej karmy zapewniające naturalną i zdrową dietę dla psów.

Ryby Oceaniczne z Wodorostami  jest w 100% naturalnym, uzupełniającym pokarmem dla dorosłych psów. Zawierającym tylko i wyłącznie składniki wymienione poniżej:

Karma Applaws nie zawiera ubocznych produktów zwierzęcych. Ryby używane do karmy są odławiane w sposób nie szkodzący Delfinom.

Składniki: Makrela 40%, Filet z Tuńczyka 30%, Wywar Rybny 20%, Wodorosty 5%, Ryż 4%.

Analiza składników: Wilgotność 83 %, Surowe Białko 12%, Surowe Oleje i Tłuszcze 1%, Surowy Popiół 3%, Surowy Błonnik 1%.

Opakowania: 156g.

Pies o wadze do 5 kg powinien otrzymać 2 puszki dziennie

Pies o wadze od 5 do 10 kg powinien otrzymać 3 puszki dziennie

 

 

Ta strona wykorzystuje do świadczenia usług, personalizacji reklam i analizowanie ruchu ciasteczek. Korzystając z tej strony zgadzasz. więcej informacji