fb
Zadzwoń do nas: 538 101 701 (pon. - piątek: od 07:00 do 17:00.)
Koszyk: pusty

Logowanie i rejestracja

Logowanie z Facebook

Logowanie z Facebook

PERRITO dog DUCK polllock SANDWICH 100g

Niestety, ten produkt nie jest już w naszej ofercie. Proszę wybierać spośród podobnych produktów w menu po lewej stronie, można też zainspirować towaru, ponieważ ten produkt kupili innych.

Kaczka mięso + mięso ryb - w 100% naturalne. Zdrowe przekąski (suszone gorącym powietrzem), niskiej zawartości tłuszczu i wysokiej zawartości białka. Kruszywo mięso rybie (jasne) i rozdrobnione mięso kaczki (ciemny), utworzony w cienkie długie paski - doskonały przysmak i odżywka w jednym. Naczepy traktuje nadają się również do psów, które już mają problemy z żuciem, dla bardzo małych psów i kotów. Znane i służyć w szkolenia i sportu jako powitanie i oczekiwanym wynagrodzeniem.


Składniki: mięso, ryby kaczka

Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce. Spożywać utleniacza. Spożywać w ciągu 18 miesięcy od daty produkcji. Nieprzeznaczonych do spożycia przez ludzi.

Ta strona wykorzystuje do świadczenia usług, personalizacji reklam i analizowanie ruchu ciasteczek. Korzystając z tej strony zgadzasz. więcej informacji